BMW E30 vs E36


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bih nikada kupio auto koji nije spreman za svakodnevnu vožnju. Na meni je dalje da ga održavam kako treba i trudim se da bude 100% ispravan. Naravno očekujem da mogu da otputujem sa njim bez problema na more.

Po tvojim postovima se vidi da si imao ulaganja u auto kad si ga kupio... e vidis isto tako je i moja kocka stajala kad sam je kupio i isto sam kao i ti prosao (cistio, popravljao, menjao pumpe dizne dihtunge i sl) ali je takodje i trap bio losiji pa sam delove kupio ali nisam zamenio. Cim ima nesto da se radi pa makar i naduva guma auto nije spreman za svakodnevnu voznju, to je makar moje misljenje

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Očekivano je da imaš ulaganja u polovan auto ukoliko ga redovno voziš i hoćeš sa njim da otputuješ i negde dalje. Ulaganja su počela pošto sam prešao oko 3000-3500km tada sam se otprilike i priključio forumu. Naravno da će biti i dalje ulaganja osim redovnog održavanja. U suprotnom kupuješ nov auto.

Link to post
Share on other sites

Naravno. Samo kvarove tog tipa treba valjda da pokrije garancija ukoliko nije istekla. Jer za više od 3 godine ukoliko je auto bio službeni ili renta car može da pređe 300000-350000km . A to je daleko od novog auta i po meni mnogo gore od neke e 46-ce sa 200000km i jednog ili eventualno dva vlasnika.

Link to post
Share on other sites

A tacno se vidi ko hvali kocke,ljudi koji ih voze,nije poenta da hvalite svoje konje,nego da iznesete svoje misljenje, a ne da ubedjujete ljude da je kocka bolja od e36.

MOzda nekome jeste a nekome nije,znaci po meni je bolji taj i taj zbog toga i toga i kraj.

Link to post
Share on other sites

A tacno se vidi ko hvali kocke,ljudi koji ih voze,nije poenta da hvalite svoje konje,nego da iznesete svoje misljenje, a ne da ubedjujete ljude da je kocka bolja od e36.

MOzda nekome jeste a nekome nije,znaci po meni je bolji taj i taj zbog toga i toga i kraj.

ja ne vozim kocku pa je hvalim

Link to post
Share on other sites

Otkud ti to znaš ? Ne sećam se da smo zajedno išli da gledamo auto a niti da smo se upoznali.

Lepe slike Percon

Pisao si ovde kad si predstavljao auto. Kupio od dede, lep auto, nesto te mucio motor ako se dobro secam.

Link to post
Share on other sites

Pisao si ovde kad si predstavljao auto. Kupio od dede, lep auto, nesto te mucio motor ako se dobro secam.

Već sam napisao to se sve desilo posle nekih pređenih oko 3000km . Bilo je ulaganja, biće i ubuduće auto nije nov. Trudim se da bude u što boljem stanju.

Link to post
Share on other sites

Meni je e30 mnogo lepsi ali tu se sve zavrsava tj. sve ostalo ide u korist modernijeg e36.

Sindi Kraford mi je lepsa ,a sve ostalo ide u korist Olje Beckovic...

Link to post
Share on other sites