Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drvo je prava stvar i nije ko na svakom drugom na forumu.....mt1 ili mt2 i trobojni step....dosadno je......

A ako se ne varam volan je nardi koji je isto isao na kocke

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

IMG_20160701_WA0012.jpg

Stigli crni tapaciri na vozacevom je imalo malo posla a ovaj suvozacev je ekstra samo sto ima malo vecu rupu za rucku za podizac... Mislim da je tapacir bio bez rupe tj da je auto imao elektricne podizace pa neki strucnjak otvarao rupe ? treba da mi stignu neki poklopci za to. Sad trazim tepihe za ceo auto i letnje patosnice 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

IMG_20160701_WA0012.jpg20160723_135751.jpgDa dam mali update o autu kupio sam distancere po 2cm usled nemogucnosti da nadjem zadnje borbetke od 9 jota za neku normalnu cenu, a ovo ce biti dobro privremeno resenje. Auto je trenutno neregistrovan u planu je da se presredi limarija za to vreme i da mu se nakace spojleri. Naravno sve to kao i uvek zavisi od raznih faktora hahaha

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jel ono neka rupica pored rucice menjaca u gornjem levom uglu? Ako jeste, bio je automatik. Nikad nisam video 750 manuelac, svi su bili automatski menjaci. Ne znam ni da li postoji fabricki manuelac 750? Izvinjavam se za off.

Link to post
Share on other sites