Recommended Posts

Ja glasam za krivine, al nisam neki trkac, slaba mi djunta

Djunta sa sitnim nutom :) ali može da se ubudži. :)

Po meni je 402 njesra, nema tu nista zanimljivo. I ja glasam za krivine.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niko od nas nije trkac......zato relax svi... i ...vecinom ti napaljeni momci sa dizel vozilima ispod 2000cc traze djavola...

Evo ti primer od jutros recimo....tj danas vracam se sa casa italijanskog i sustize me sivi Merc c klasa 2003-04 god i navalio kao mutav da me isprasi...video bmw i pomislja sad ce on da me odere...

sacekam ga lepo na pravcu sa e36icom..... na Bosanski LPG nestanem mu u vidu magle......nije bilo potrebe voziti na benzin (druga mi je 115 trecu nisam probao skroz ide preko 170...nazalost vise u nasem kraju nema prostora..)posle je bio miran vozi iza mene 50 i samo gleda u kuku na zadnjem braniku :)

ovo je bio povod da dopisem nesto u ovom postu danas jer cim sam stigao kuci vidim ovaj post.... a vidim da se neki odmah vredjaju zato Opusteno

Za glanza nemoj se primati....oticice ce tema u nedogled....a stvarno nema svrhe

Link to post
Share on other sites

@Bokibmw Taj rad Boki. Evo danas idem smederevcem i tip sa Hyundaiem Santa Fe-om na svakom semaforu prilikom kretanja mi svira, što se vučem, po njegovom shvatanju vožnje i nabija uz dupe dok nisam malo jače pritisnuo gas i naravno "poleteo" u odnosu na njegov "kamion" . Tada je valjda napokon shvatio u čemu se vozi on a u čemu ja. A da ne o pričam masi vozača u raznoraznim Puntićima koji daju gas do daske na nizbrdici i ako se već upalilo crveno svetlo na semaforu i onda naglo koče, sve u cilju da se nabiju na semaforu ispred mene. Moj stil vožnje u gradu je odavno, da spustim potrošnju goriva što niže.

Shvati moj pretposlednji post kao zezanje. Moramo malo i da se zezamo.

@Pontdom Neću da postavim, sisa sam hahaha

Link to post
Share on other sites

Taj rad objasnio sam vec a evo i ti si....ko razume shvatice ko ne dzaba mu...

Treba biti spasen sto bi rekao stariji narod.....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Cela poenta price se vrtela oko stock BMWa 325 i 328 vs nekih napaljenih dizela... to sta ko ima radjeno i preradjeno je druga prica, sve sto sam hteo da kazem je da se atmo motor do nekih 200ks poprilicno muci sa nekim ozbiljnijim dizelom na kracim pravcima i medjuubrzanjima... E sad, kao sto ti imas auto od 500ks ima i dizela nasviranih u nedogled sa po 150-200ks nitra itd ali to su vec druge price

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

idemo dalje...

prvo nemam kola od 500 konja mozda cu ih nekad imati ne zna se...

drugo uporedjujes kola iz 90ih ranih godina(prosli vek) i tvog gtd-a iz recimo.... 2010-2011

trece kratka ubrzanja nisu nikakvo merilo zavrnes 3.80-4.10 dif neces skoro nijednog bmw stici od semafora do semafora

cetvrto bmwu iz te godine kao sto je taj tvoj gtd (pretpostavljam golf 5-6-7 svi su isti) moze samo da zavidi

peto sve je to nebitno tako da ..... dzabe trosimo slova

Link to post
Share on other sites

Moj pokojni komsija Spasoje se obesio sto su mu zena i deca po ceo dan lupali gluposti.......Da slucajno moze da ustane i procita ovakve teme sigurno bi se obesio ponovo...i to 2 puta....za svaki slucaj....

Link to post
Share on other sites

@bokibmw samo cu te zamoliti da ne pricas stvari koje ne znas, pre svega ocigledno je da se ne razumes u kola i da si zadrti fan BMWa , druga stvar je to da nisi kompetentan da komentaris automobile koje nisi vozio ili posedovao. Trece su ta medjuubrzanja za koja se slazem da nisu merilo, ali su u najvecoj meri ono sto ti po gradu i na kratkim jurnjavama od semafora do semafora treba... i dalje ne pokusavam da ponizim BMW (taj auto i sam vozim) samo je cinjenica da su dizeli puni NM dominantniji u mnogo vise situacija nego atmosferski benzinac

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hahahahahha nista onda nisam kompetentan ...... pa naravno da nisam ...... jer me ne zanimaju vozila ometena u razvoju.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

12733559_1556495601328298_92146844338770

Evo realne price tih "ometenih" :)

Link to post
Share on other sites