Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne može ni jedan 2.0 Tdi 140 ks u Golfu apsolutno ništa protiv E36 320i a kamoli protiv 325i ili 328i . Pričam o otvorenom putu. Po gradu nemam nameru da jurcam niti sam ikada jurcao. Samo coolerska vožnja.

Link to post
Share on other sites

Ne pričam napamet. Vozim 320i kao što i sam znaš a golfa V 2.0 tdi konkretno nisam vozio . Vozili su drugi. Na 220 Bmw 320i mu beži za pola dužine kola sa pola pedale gasa i ostavlja ga iza sebe. Više puta ustanovljeno.

Link to post
Share on other sites

Ne može ni jedan 2.0 Tdi 140 ks u Golfu apsolutno ništa protiv E36 320i a kamoli protiv 325i ili 328i . Pričam o otvorenom putu. Po gradu nemam nameru da jurcam niti sam ikada jurcao. Samo coolerska vožnja.

ja na ovu pricu ne bi stavio ni 100 kinti

Link to post
Share on other sites

ja na ovu pricu ne bi stavio ni 100 kinti

Lupeta covek za sve pare. Ne verujem da golf moze 220 da postigne, a iskren da budem i bmw ako neko uspe 220 da vozi, to ce mu biti jedna od poslednjih voznji. A o pola gasa necu ni da komentarisem...

Mogu tako da jure jedino ako ih ja slepam alfom hahahahahaahah :rofl:

Link to post
Share on other sites

Ode Vlada T . Poslao sam mu sliku sa draga u oktobru 2014-te na sajmu u Beogradu :) Ide BMW i dalje bez problema. Nemam stvarno nameru da vas sve vozim :)

Link to post
Share on other sites

dovoljno ;) pise ti u profilu, ja to ne krijem, ali se ni ne trudim da budem previse ozbiljan...

Ne verujem da si sa 13 godina mogao da voziš nov E36 320 ili 325 i samim tim imaš predstavu kako taj auto treba zaista da ide. Mogao si eventualno E46 ili neki noviji model da voziš nov.

Link to post
Share on other sites

91e78a6920468c14a48b3dc0cf4f8103.jpg095650be269aca7b5de9388b89d86317.jpg

Po papiru priblizno slicnih performansi, medjutim ono sto sam i pre govorio turbo motor pogotovo dizel (nevazno kog proizvodjaca) ubija atmosferca na medjuubrzanjima

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Poenta price je sto se vecina vozaca "chipovanih" dizelasa razbacuju nm, i ks, i onda se na kraju desi ovo:

Odere ga touring ko svinja mastan dzak. Stvar je u tome sto misle da su neuhvatljivi jer gledaju slova i brojke, a ne shvataju da to treba znati voziti. Primer koji cesto susrecem: vrte ga do crvenog, kao benzinca a to sto nm opada nakon najveceg obrtnog momenta nikom nista). Nije sve u snazi, ponavljam treba znati voziti, zato se desava da poneki oderu turbo dizelasa sa atmo benzincem, iako je dizelas jaci, Tkd ja verujem u te price :)
Link to post
Share on other sites

Ne verujem da si sa 13 godina mogao da vozi nov E36 320 ili 325 i samim tim ima predstavu kako taj auto treba zaista da ide. Mogao si eventualno E46 ili neki noviji model da vozi nov.

Ti bi ipak da se ubedjujemo? Ok...

Kakve to veze ima? Cekaj, polako, sta si ovime hteo da kazes? Da su oba auta krsine(realno, stanje im je kao i svaki drugi e36 ovde), i da ne idu kao novi(sto je i realno), a da tvoj 2.0 ide bolje i da je bolji nego nov?

Ja sam samo taj zakljucak izvukao, e sad neka mi neko kaze da sam lud.

Link to post
Share on other sites