Recommended Posts

Ti bi ipak da se ubedjujemo? Ok...

Kakve to veze ima? Cekaj, polako, sta si ovime hteo da kazes? Da su oba auta krsine(realno, stanje im je kao i svaki drugi e36 ovde), i da ne idu kao novi(sto je i realno), a da tvoj 2.0 ide bolje i da je bolji nego nov?

Ja sam samo taj zakljucak izvukao, e sad neka mi neko kaze da sam lud.

Stvarno ne znam u kakvom su tehničkom stanju tvoja kola. Nisam ih probao. Sa slika mogu samo da zaključim da lepo izgledaju. Nisam nigde napisao da moj 320i ide bolje nego kada je bio nov. Ne znam odakle izvlačiš takve zaključke.

A što se tiče ubedjivanja a bogami i potcenjivanja ti si prvi počeo.

I da. Broj godina je samo bitan zbog činjenice da sam ih vozio kao nove, mislim na E 36 ništa drugo. Kao što sam napisao ti si možda vozio neke druge modele BMW-a koji su se kasnije pojavili kao novi a ja recimo nisam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti bi ipak da se ubedjujemo? Ok...

Kakve to veze ima? Cekaj, polako, sta si ovime hteo da kazes? Da su oba auta krsine(realno, stanje im je kao i svaki drugi e36 ovde), i da ne idu kao novi(sto je i realno), a da tvoj 2.0 ide bolje i da je bolji nego nov?

Ja sam samo taj zakljucak izvukao, e sad neka mi neko kaze da sam lud.

Covek tvrdi da ne da ide bolje nego nov, nego 220 na po gasa. Lep je tvoj auto Piske, al pretero si tebra :)

Link to post
Share on other sites

Napisao si da deres golf 5 dizel, a ja napisao da nema sanse,jer znam i sam. Ako te je to uvredilo,onda izvini. Nije podcenjivanje,nego realna situacija. Nisi napisao da je nov jbt,ali je izgleda vanserijski,a mozda i imas 2.5 ispod haube, odakle ja znam sta ti znas a sta ne ;)

Link to post
Share on other sites

Covek tvrdi da ne da ide bolje nego nov, nego 220 na po gasa. Lep je tvoj auto Piske, al pretero si tebra :)

Alo bre ljudi, jel mora da vam se crta svima i objasnjava svaka rec?!

Link to post
Share on other sites

http://trke.rs/drag-trka-u-junu-kod-hotela-jugoslavija/#jkM2ZbgjLv7LAWZv.01

Nadam se da sam uspeo u nameri da vas sve zaintrigiram i donekle zainteresujem svojim postovima. Hteo bih da napomenem da mi nije bila namera da nikoga uvredim .

Dakle trkajte se na mestima koja su predviđena za takve stvari ;) Dođite kao takmičari ili budite deo publike. Verujem da će biti veličanstven spektakl

Link to post
Share on other sites

Evo ja sam sa mojim is-om dobio 4 m50b20 e36-ica doduse za malo ali nema sanse da me obidju od 0 do 200 jer je meni to i max brzina, kraci mi je prenos, a golf 4 1.9tdi 136ks me je preskocio na 110 kao da sam pustio gas... Drugar vozi golfa izasli smo na auto put sa 50 i potopili gas trecom brzinom do blokade ga drzim ubacim u 4 pocinje da me stize i tu oko 120 me preskoci a na sve to trosi 6l na 100km... Sa 2.5 nema sta da trazi, ali 2.0i, golf 4 tdi dobija kako hoce...

Link to post
Share on other sites

a pa to je suki, on se ne racuna.

E Jbg, onda kad budu organizovane trke, ja cu biti u gepeku da budem na zoomu za svaki slucaj, ukoliko trkaci iza pocnu da nestaju iz kadra :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam stao na crtu sa pasatom b6 2.0tdi 170ks koji ima 100k na satu. Iz mesta pa nekih 150-200 metara. Uvek sam za duzinu kola stizao pre njega, a pokusali smo 4 puta. E sad, ja sam kretao sa 3k obrtaja, prvih par metara sam isao vise stranom nego pravo. Mislim da smo imali dugacak pravac, da bi me prestigao...

Link to post
Share on other sites

Sad se jurio sa dva Leona top sport 1.9tdi 150ks... ne znam da li su chipovani ili ne ali su za malko brzi od mene. Situacija auto put guzva i potapanja iz druge i trece

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

trkaci jel ima neko za prijavu ili samo pisete

a gde se to prijavljuje ?

@! Lemi M5 i glanz , ... sta je sada istina , jednaki , brzi , malko brzi ili .... ?

Link to post
Share on other sites

A ti novi dizeli bez turbine go k.

Stavi na 2.0 benc turbinu pa posle českanje.

Mada trku dobija obrtni momenat a ne konji. To jest zasluzniji je obrtni momenat od konja. . A dizel ih ima. .

Link to post
Share on other sites