Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Суки,то је мајстор за фелмице или грешим? :scratch_one-s_head: Човек је поклопио са овом коцкицом сва наклапаља овдее...Сеат набуџен до ОО,браници,чипови,ласери,свемирци и на крају ништа!

Link to post
Share on other sites

Ja dok nisam poceo da vozim BMW stvarno sam mislio da je dobar auto :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Мора да си купио неку лешину која ја згазила 600.000 и која није одржавана! Погрешио си форум дефинитивнооо

Link to post
Share on other sites

Jesam brate sta cu... sreca pa ima neke M znacke koje cu da unovcim kad je rashodujem u delove ;)

Inace sam primetio da je vecina ovih starijih BMWa svi kupljeni od prvih vlasnika sa kratkim nogama, koji su ih vozili po Nemackim pistama i ugradjivali "nür original BMW teile" :-)))

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

pa dobro za tebe percon znam ali ovome 325 ne trebam da objasnjavam u prvom kvadrantu koordinatnog sistema po X i Y osi imas nekoliko krivih

ona cvrne boje je snaga motora 174,5

plava je snaga na tocku 143,6

zelena je gubitak snage 30.9

druga crvena je nm 373 postignuta na 78,7kmh 2445 Omin

nego to sada nema veze , gde bese onaj sto pravi garazna vrata u NS?

Link to post
Share on other sites

nismo se razumeli, fabrika ne meri, tj boli je k***c da meri, snagu, njutmetre, potrosnju i ostalo, ubace sve u neku izmisljenu formulu i izracunaju. ti, ja pera, zika i ostali te cifre nikada ne mozemo dobiti u stvarnosti, to je samo tamo neka cifra, marketing, nazovi kako hoces. Neko laze vise, neko manje.

Link to post
Share on other sites