Recommended Posts

za 15 se kupuje M3 e46

ili , za npr 20 godina , buduci kupac , kolekcionar ...u sta ce pre spucati lovu

u jedan e9 ili u jedan M , pogotovo sto je to poslednji atmosferac sa 6L , zatim pojava M4 pa M2 .... ko zna kada ce ponovo izaci nesto sto ce nositi oznaku M3

svi oni imaju cenu , trziste je puno primeraka sa smesnim i takodje ne razumnim cenama , ali se samo Movi prodaju

Link to post
Share on other sites
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa 6litara su 3 flase po 2 litra , a 6L je 6 cilindra u liniji

a ima veze , naj lakse je trositi tudje pare, recimo ... dobronameran savet

NEGO , kakve TI imas veze sa svime ovime , ako je npr MOZDA mene covek vec pitao da pokusam da mu nadjem neki auto a mozda ga zanima i M3 e46 ?

Link to post
Share on other sites

za osnovu masinstva se uzima latinski jezik , a u latinskom jeziku je sto se masinstva tice prvo broj cilindara pa tek onda konfiguracija istih

pa tako kada odes negde preko , u skoli te uce ovako...

6 cilindara u L raspredu , 8 cilindara u V rasporedu , 4 cilindara Boxer , 16 cilindara u W , 32 cilindara u Z rasporedu , itd itd

S obzirom da je i sama Srbija potpisnik sporazuma iz Bolonje , to bi trebalo i kod nas da vazi

Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutis nista licno ,ali mi smeta sto si izneo mnogo optuzbi na racun BMW i mnogo netacnih podataka u skoro svakoj temi. A to sto se bolonje tice onda se najlakse pise zajedno itd itd...

I nek neko izbrise ove gluposti iz covekove teme!

Link to post
Share on other sites

ahahha , pa izvini onda ,ni ja nista licno ne ljutim se , samo iznosim svoja licna iskustva i iskustva drugih koji su platili ceh

da sam znao da je bmw tvoje vlasnistvo i da kritika steti tvome imidzu , onda ne bih

nego , nije istina da 320d od 136 konja ima pumpu sa predratnom tehnologijom koja crkava samo tako , da na 320d sa 150 konja hoce da pukne radilica ili da na novijim dizelima sa 4 cilindra puca lanac..pa evo ti na forumu tema gde je covek predstavio 520d i vec posle nekoliko dana mu pukao lanac ,

a automatski menjaci im traju dok je u garanciji a nekada ni toliko

sto se bmw motora sa 6 cilindara tice , kapa dole .... ali ovi sa 4 su im katastrofa , posebno n47

e sada , ti ovo mozes da shvatis kako hoces , kada e90 bude svakodnevnica kao sto je danas e46 videcemo za babu i rog

pozz

Link to post
Share on other sites