Recommended Posts

21 hours ago, marko13 said:

Veruj mi kada dodju deca taj auto je kao peglica!

Ako je karavan to te malo vadi posto mozes da dizes u visinu stvari pa stavis onu mrezicu inace nula bodova.

Kolica z decu ti pojedu ceo gepek, tu jos dve tri sitne torebice igras malo tetris i to ti je to.

Trojka je auto za patuljke do 1.6m. :)

 

Ja sam u e36 limo spakovao dva para kolica (mclaren xt i kisobran), kofer (manji), dve torbe, sator za plazu i suncobran (koji na kraju nisam ni izvadio iz gepeka ni jednom) :) I te godine i bebi hranu (nalozili me u mom drustvu da beba moze da "nece" da jede kasice na koje nije navikla - ja neiskusan pa poverovao :) ). Rekao bi da e46 nema veći gepek od e36ice ...

Sada putujem na more kao semi-gospodin :) tj nemam kolica. I mogu da kažem da kada se spakujemo, ima još mesta u gepeku ... 

Ja sam 195, i iza mene u kola mogu da sede omanja deca (tu negde do 10-12 godina :) ). Ženče mi je 165, iza nje ima mesta za jednu odraslu osobu. Ali ono da je registrovan za 5, to mogu da skinem iz saobraćajne :D Petoro može po nekoj baš nuždi, za kratke relacije.

 

Ali skrenusmo malo sa teme ... klasika :D 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaustavio me pandur malo pre, izgleda da su popunili budzet malo... Sad je komentar bio kao pa trebali bi da skinete folije, niti pita imas li atest niti ista :D

Sent from my (S' mobilni) LG

Link to post
Share on other sites

Izašlo bi im na nos te tri hiljade. Mislim da bih lupom tražio ostatke folije na staklima :) .

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ma ovde jebu samo oni nas, povremeno :D ja njega necu zajebati sto cu skinuti folije...
Crni peskirici na prozore pa nek se jebu oni onda

Sent from my (S' mobilni) LG

Link to post
Share on other sites
Ja sam visok 196, tek u sedmici moze neko da sedne iza mene kad se namestim kako mi odgovara. U petici nema sanse. Kad spustim sediste i malo oborim naslon, iza mene nema mesta za coveka od 180cm. 
Ja sam imao sedmicu ima mesta pozadi ali s tom visinom bi ti ipak preporucio LI

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Djoksa530i said:

Imaju one mrezice i tipske da se kupe, auto izgleda kao zatamnjen jedino sto ne moze ruka kroz prozor da se izbaci :)

Zar nisu izmislili neke mrezice koje mogu da se rolaju pa kad oces ruku da izbacis kroz prozor lepo je srolas gore i to je to :D 

Link to post
Share on other sites

A ne mogu se prozori spustiti kad oces zbog ove vakum gume :D Kad bi imale neke koje mogu da se zakace za lajsnu od vrata sa jedne strane, a sa druge strane gore za "rukodrzace" to bi bilo idealno, onda bi mogo da otvoris prozor da ulazi vazduh, a mrezica bi te stitila od jakog sunca xD

Link to post
Share on other sites

Nasli smo preko drugar i ja, bukvalno je mrezica dimenzija kao prozor i ima male nosace sa kojima se montira i stoji vrh. Prozor moze da se otvara redovno, bez problema. Rade se tipski za vecinu automobila. Jedino sto kostaju 150e bez postarine, pa se ne isplati kupovati jbg.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Nasli smo preko drugar i ja, bukvalno je mrezica dimenzija kao prozor i ima male nosace sa kojima se montira i stoji vrh. Prozor moze da se otvara redovno, bez problema. Rade se tipski za vecinu automobila. Jedino sto kostaju 150e bez postarine, pa se ne isplati kupovati jbg.

Ajd ako nadješ ponovo, baci link ovde :)

Link to post
Share on other sites