Recommended Posts

20160311_150436.jpg

Evo jedna slika cisto da ga predstavim,vise slika kad uvatim lepog vremena za slikanje.Inace auto je 2004-to kupljen pre 2 meseca odranjen odma servis svi filteri,ulje,oba pk kaisa,egr termostat,separator,ociscen egr,grejaci,klapnice nije imao skinuo prethodni vlasnik,Zadnji brisac srednjen posto nije radio.Za sada sam zadovoljan autom.Imam u planu hrom prstenove da stavim,skinem katalizator posto je voznja 90% grad,nove letnje gume(ako neko zna povoljnu radnju,ovi po Somboru deru sa cenama)i ako naletim na neku multimediju.To bi bilo to zasad :)

Link to post
Share on other sites

Lepa boja, uz sve to sto si uradio (svaka cast, tako se voli auto), dovrsi i Angel eyes, ovako mi nije to to...

Link to post
Share on other sites

Opran je sinoc :)Zamenjena pletenica,skinut zadnji katalizator,pozajmljen MPPS V16 od kolege sa foruma pcx pa ce Nemanja (torque) da ga nacipsuje malo :)

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Nemanja ga načipsovo :),i ovim putem bi hteo da mu se zahvalim na strpljenju i vremenu sto je izdvojio za mene.Dečko je sve sam radio preko team viewera ja sam samo prikopčo lap top i davo kontakt :).I da nezaboravim kolegu pcx koji mi je pozajmio mpps.Inace auto ide extra nikakvih problema nema,hvala jos jednom obojici!

Link to post
Share on other sites

Angel je kompletan al tako svetli j***m li ga ona crna plastika u faru ga zakloni pola.Kupljen je tako,rastavljao sam far i sve je namesteno kako treba neznam u cemu je caka

Kupio si prstenove za e46 koji nije facelift :)

Link to post
Share on other sites

Nisam napisao da od opreme ima:fabricki xenon,senzor za svetla,senzor za kisu,zatamljivanje srednjeg retrovizora,el sklopivi retrovizori,grejaci sedista,siber,child loock,komande na volanu,parking senzore,cd sharzer,klimatronik mislim da ima sve sem navigacije

Link to post
Share on other sites

odlican autic , gde naci takva sedista ?

jel imas pored dzojstika za pomeranje retrovizora dugme za sklapanje ?

ideja: moglo bi da se namesti da se sklapaju prilikom zakljucavanja kao sto sam video da je clan foruma odradio na e39 karavanu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas merena potrosnja posle cipa,sistem pun do cepa 100km pa opet pun.Znaci voznja 100%grad Sombor prva,druga,treca plafon retko kad moze u cetvrtu 7,8l stvarna,a po bordu 8,6l da imam malo otvorenog puta bilo bi oko 7l mozda i ispod sto je extra za auto od 1,5t.Pre njega sam vozio golfa 4 pd 116ks nikad ispod 8l nije uzimo.Ja sam vise nego zadovoljan.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...