Recommended Posts

Hvala svima na odgovorima. Ja sam kupio 4 x Sava Intensa UHP 225/45 R17 i platio 392KM - 57KM PDV = 335KM ili 170e.

Jos uvek ih nisam montorao jer sredjujem alu felne.

I dalje u donjem segmentu, ali bolje od Synerisa u svakom slucaju.

Sava UHP im je najbolja sto je rade.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugari da ne otvaram novu temu, kakve su Barum gume? Ima neka ponuda za 225/45 Tigar syneris od 5700din, Sava Intesa Uhp 6500din i sledeca skuplja je ta Barumova od 7700din..

Link to post
Share on other sites

Svaka nova guma je bolja od neke polovnjace,ja sad za sedmicu isto pred put za nemacku planiram nove gume,tigar verovatno,bolje nego polovnjace koje traju 10.000km. .

Link to post
Share on other sites

I dalje u donjem segmentu, ali bolje od Synerisa u svakom slucaju.

Sava UHP im je najbolja sto je rade.

Nije ni postojala ideja da kupim premium segment kao sto sam to uradio dok sam vozio BMW-a. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja imam uhp, drugi set, prve su bile 225 40 18 a ove su 235 45 17, tiha, udobna, solidna u krivinama, za novac koji kosta mislim da nema bolje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Tek kad se namazu atf uljem onda su dobre.

Cuo sam da je u poslednje vreme popularno da se za duvanje guma umesto azota koristi tecna kompresija. Sta mislis, vredi li probati ?

Link to post
Share on other sites

Drugari da ne otvaram novu temu, kakve su Barum gume? Ima neka ponuda za 225/45 Tigar syneris od 5700din, Sava Intesa Uhp 6500din i sledeca skuplja je ta Barumova od 7700din..

Link to post
Share on other sites

Ja se debelo razmisljam da uzmem 4 komada 235-45-17 za letnji set. 22000 dinara. Dve sezone ce izgurati.

Link to post
Share on other sites

Ja se debelo razmisljam da uzmem 4 komada 235-45-17 za letnji set. 22000 dinara. Dve sezone ce izgurati

Ivane,ja sam presao oko 700km sa ovim tigrusama,mogu samo da napisem da sam jako zadovoljan za sada,po ovom suvom i toplom asvaltu ,jako lepo hvataju i lepe se i sto mi je najbitnije necuju se.

Link to post
Share on other sites

Ivane,ja sam presao oko 700km sa ovim tigrusama,mogu samo da napisem da sam jako zadovoljan za sada,po ovom suvom i toplom asvaltu ,jako lepo hvataju i lepe se i sto mi je najbitnije necuju se.

Hvala na informaciji. Gledao sam jedan britanski forum o gumama. Gde su davali ocene korisnici. Skoro svi su zadovoljni i napisali su da bi ih opet kupili. Problem koji navode mala dubina sare kad su nove.

Link to post
Share on other sites

Poredjenje sa Lassa Impetus Revo?

Ja evo vozim nekih 500km sa tim Lassa gumama,super su,lepa sara(meni),i ne cuju se ni malo. Pre njih sam imao Tigar Hitris isto sam bio prezadovoljan njima.Uvek sam pre za nove "NOVE" nego za polovne "kao NOVE" :) 31.400 sve 4.

Link to post
Share on other sites

Ja evo vozim nekih 500km sa tim Lassa gumama,super su,lepa sara(meni),i ne cuju se ni malo. Pre njih sam imao Tigar Hitris isto sam bio prezadovoljan njima.Uvek sam pre za nove "NOVE" nego za polovne "kao NOVE" :) 31.400 sve 4.

da potvrdim sve sto si rekao, uzeo sam sve 4 nove, odlicne su. :)

Link to post
Share on other sites