Recommended Posts

Lambda senzor nema veze sa tim, videces.

Ako sam trolovao, ja sam zavrsio ovde, dijagnostika ce da ti kaze. 

A vi mu otvarajte klapnu, radite cip tuning, neka vas kecaju Nidza i dredger.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma sta cemu dijagnostika..da ostane bez malog prsta jos.. Lepo poslusa tebe i resi sve probleme, jos ako stavi neku felnu, poletece.  Nije forum te srece da ti zavrsis :D 

 

I gde nadje Nidzu u isti kos sa tobom i dredgerom.. sve ostalo mi jasno u vezi tebe, al ovo nikako :D 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da ti ne curi ulje gore negde na poklopcu,  bilo gde,  ili na vac. pumpi pozadi.. tu hoce  da vuce fals vazduh. 

Pricao sam malo sa majstorom,  kaze moze da bude svasta, na dijagnostiku nisi isao? 

Link to post
Share on other sites

Imam isti problem, na prelazu iz plavog u crveno kada dodam gas padnu obrtaji,i tek se onda dignu i primi gas. Naravno ukoliko pustim kvacilo kada je gas pao auto se ugasi. Nisam nasao rijesenje jos, obavjestim te ako rjesim, javi i ti meni. Moze li link teme gdje je taj update softvera ?

 

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Mi na selu kockamo se u servisu sta bi moglo da bude,  nema dijagnostike.. Pobijemo se za orah i slomimo zube pokusavajuci da ga otv.  

Gospoda ode u Deltu,  nema greske. 

Link to post
Share on other sites

Mi bacimo pasulj, pa zovemo babu da pogleda sta je. Medjutim tu nastaje problem jer baba slabo zna strucne izraze na stranom jeziku, a pasulj je uvozni. Zato se neki se oslanjaju i na crven konac koji vezu oko rucice menjaca, navodno onda auto ide bolje i trosi manje. A orase uglavnom kur_em razbijamo...

Link to post
Share on other sites
On 10/5/2017 at 11:26 PM, boka003 said:

Imam isti problem, na prelazu iz plavog u crveno  Nisam nasao rijesenje jos, obavjestim te ako rjesim, javi i ti meni.

 

 

 

 

Svi na prs u d...

Super sto sam izbacen.

Link to post
Share on other sites
On 10/6/2017 at 6:52 PM, filip11314 said:

https://www.facebook.com/fortuna.drive/media_set?set=a.135122517231566.1073741832.100022014560311&type=3

Radilo se, ali da ne kačim sad pojedinačno slike evo nekih odavde. 

Svidja mi se kako je ispala piksla :) moram da to rešim na isti način ... stim što bi ja možda farbao tu mat, ali da se ne vide one ogrebotine .... nisam pametan kako da rešim tu pikslu :/

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, filip11314 said:

Meni je u schwarz metallic, boja auta. U koju god boju da ofarbaš uvek će nastati neke ogrebotine vremenom. 

Ma ja pikslu i ne diram :) samo mi bode oči sada ovako.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, filip11314 said:

Ofarbaj onda volan i pikslu u piano black. 

Kad sam kupio auto baš mi je smetala ta guma pa sam lepo sve ogulio, mučio sam se ceo dan i na kraju sam bio zadovoljan kako je ispalo. Bilo je mat crno. Isto sam uradio i komplet tunel. 

A kako si dobio onakav sjaj? Ta piano black je mnogo zajebana, svaka neravnina se vidi. 

 

Svaka pohvala kako ti je to ispalo. 

 

Mnogo su to lose odradili fabricki. 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, filip11314 said:

Ofarbaj onda volan i pikslu u piano black. 

Kad sam kupio auto baš mi je smetala ta guma pa sam lepo sve ogulio, mučio sam se ceo dan i na kraju sam bio zadovoljan kako je ispalo. Bilo je mat crno. Isto sam uradio i komplet tunel. 

A moze li malo detaljnije na koji nacin si sredio tunel? Meni je poceo po malo na nekim mestima da se ljusti pa bih da to sredim 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, smg said:

A kako si dobio onakav sjaj? Ta piano black je mnogo zajebana, svaka neravnina se vidi. 

 

Svaka pohvala kako ti je to ispalo. 

 

Mnogo su to lose odradili fabricki. 

I na ovoj ima dosta neravnina, nisam nešto preterano oduševljen kako je ispalo ali je bolje nego što je bilo. Stvarno treba da si profesionalac da odradiš kako treba.

Uzicanin, skineš tunel, uzmeš aceton i sunđer i udri. Okreneš onu oštru stranu i malo jače pritisneš i skida se. Meni je trebalo par sati za pikslu i tunel. Ali ispalo je stvarno odlično.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...