bmw e90 glavna konzola za prozore


Recommended Posts

Nema to veze ni sa parama ni sa minutama, mi iskompleksirani srbi, trgovci, otpadzije koji se ENORMNO bogatimo na ledjima vas sirotih vozaca bemveja umemo da procenimo ko je pravi kupac a ko je samo pitac... meni licno je samo krivo sto je vama forumasima jedini prioritet da napravite lose ljude od nas zato sto se borimo za nas dinar i pokusavamo da zastitimo nas posao od nelojalne konkurencije i od ljudi koji se popisavaju na nas posao...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma svako gleda sebe prvo, u tome je stvar i nema ljutnje, nema potrebe...

meni je npr. nekako lepse da kupim nov deo(original koliko to moze da bude u nasoj zemlji) nego da dam cak i vise od toga za polovan isti deo

Link to post
Share on other sites

Aha, mislis ono kad ides na pet dana, titras glupim italijanima i njihovom usranom radnom vremenu, kad te maltretira finansijska policija gde god te vidi, kad te ucenjuje prodavac da kupis i sto ti treba i sto ti ne treba da bi dobio taj prekidac za 50e jer inace kod njega kosta 100e, kad ti zvizne lezaj na prikolici, kad karabinjer hoce da ti oduzme sve delove jer nemas fakturu, kad dodjes na carinu pa pravis krivicno delo mita da bi uvezao te delove jer je to zakonom zabranjeno pa te zaustavi kontrola carine, pa dovezes to sve nekako kuci, gde imas halu od 20.000e da skladistis to sve, pa ti dodje vucic da ti naplati kaznu sto radis na divlje jer legalno ne moze da radi otpad, pa na kraju dodjes ti da mi objasnis kako je skupo 100e jer si ga ti kupio za 50 kod nekog ko zivi na nekoj selendri i sece kradenog kojeg je kupio za 1500e?

Ja kad zovem za delove za mog rendza i covek mi kaze 100e za keder stakla ja kazem hvala dovidjenja, ne ulazim u diskusiju nepotrebnu da mu objasnim kako to ne vredi vise od 20e jer ima u italiji ili kod ovih postenih...

ahahha , drifteru neznas si pojma

svaki odpad u ITA pravi fals fakture al ne umes da pitas , meni je faktura za S54 bila 400 evra

na povratku se tovari kafa , sampanjac , svinjske butkice i zamrznuti susi , BG elita samo seva fotke na Instagram .... kod nas na carini , prvi pasos je tvoj sa bojom koja nikako ne treba da bude ispod narandzaste , ljubazno , fino kulturno

kada imas svoje ljude i slupan auto se dotera U SRB bez problema , zamisli mene je onaj 330xd kostao 350 , sto u odnosu na tvojih 800 ili 900 ne secam se dobro i nije bas malo , a posle sto se Vucica tice , neko titra Italijanima neko Vucicu jedan vikend si pukO , sledeci ko zna ....

Link to post
Share on other sites

Ma nema ljutnje naopako, normalno je da svako hoce da prodje sto jeftinije...

Ja sam vaspitan na sledeci nacin,

kad mi nesto ne odgovara ja se zahvalim, okrenem i odem da trazim dalje(nikad se ne zna, mozda ne nadjem jeftinije pa cu se vratiti kod istog)

Dalje sam vaspitan da ono sto ne zelim sebi da ne zelim ni drugome, hocu reci ako mi neko ukrade auto voleo bi da ga nadjem u stanju u kom mi je oduzet a ne da ga zateknem bez pola delova. Radije cu da platim deo skuplje nego da neko place za tim delom a ja uzivam u njemu...

Link to post
Share on other sites

Ma nema ljutnje naopako, normalno je da svako hoce da prodje sto jeftinije...

Ja sam vaspitan na sledeci nacin,

kad mi nesto ne odgovara ja se zahvalim, okrenem i odem da trazim dalje(nikad se ne zna, mozda ne nadjem jeftinije pa cu se vratiti kod istog)

Dalje sam vaspitan da ono sto ne zelim sebi da ne zelim ni drugome, hocu reci ako mi neko ukrade auto voleo bi da ga nadjem u stanju u kom mi je oduzet a ne da ga zateknem bez pola delova. Radije cu da platim deo skuplje nego da neko place za tim delom a ja uzivam u njemu...

Ne sekiraj se ti za mene i kako ja pojma nemam ;) recimo ja kad krecim ja pozovem majstore i platim im 800e da mi okrece kucu, a mogao sam i sam da kupim kantu jupola i valjak, zato moji moleri ne moraju da idu u trst da krece nego zarade lepo i u srbiji. Stanje u kakvom se srbija nalazi je takvo jer svi sve rade i svi sve znaju, umesto da svako radi svoj posao a plati drugome za tudj posao ;)

Ps. Isao sam po jedan e46 u Veronu sad nedavno. Sam sebi sam ga dovezao i prevoz me kostao 490e do ns... ;)

Link to post
Share on other sites

Ne sekiraj se ti za mene i kako ja pojma nemam ;) recimo ja kad krecim ja pozovem majstore i platim im 800e da mi okrece kucu, a mogao sam i sam da kupim kantu jupola i valjak, zato moji moleri ne moraju da idu u trst da krece nego zarade lepo i u srbiji. Stanje u kakvom se srbija nalazi je takvo jer svi sve rade i svi sve znaju, umesto da svako radi svoj posao a plati drugome za tudj posao ;)

Ps. Isao sam po jedan e46 u Veronu sad nedavno. Sam sebi sam ga dovezao i prevoz me kostao 490e do ns... ;)

Pardon ovo je replika pondomu
Link to post
Share on other sites

Sad ce Nidza kralj da kaze da ste gospoda :D Primetio sam da "ovi sa platama" zakeraju mnogo. Kao da stvarno zarade taj svaki dinar sto im se uplati desetog

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pardon ovo je replika pondomu

ahahha , blago tvojim molerima ... u Trstu sa 800 evra mozes da okrecis kupatilo ali samo ako su plocice minimum 150cm

elem , da batalimo , ja sam ti pisao u smisli hebali te delovi ima drugih stvari u ITA na kojima se vikend biznismeni razbise od para

Link to post
Share on other sites

zamisli mene je onaj 330xd kostao 350 , sto u odnosu na tvojih 800 ili 900 ne secam se dobro i nije bas malo

pontdom, on 15 Feb 2016 - 11:22 PM, said:

a koliko love da ga oteras za SD?

stavi ga na sleper, uzimaju 200e plus ulaz...

Ja sam ti prvi rekao drugarski da ti se ne isplati da ga ja dovezem, isto kao i za zutog m-a, isto kao i bokiju x5 iz svajcarske i kacarevcu kombi iz italije i svima sto kazem... zli ja, bas sam zao!

Link to post
Share on other sites

pontdom, on 15 Feb 2016 - 11:22 PM, said:

a koliko love da ga oteras za SD?

stavi ga na sleper, uzimaju 200e plus ulaz...

Ja sam ti prvi rekao drugarski da ti se ne isplati da ga ja dovezem, isto kao i za zutog m-a, isto kao i bokiju x5 iz svajcarske i kacarevcu kombi iz italije i svima sto kazem... zli ja, bas sam zao!

ne , drugarski je npr kada ti ja prodam e46 za 900 evra i to pre 2 ili 3 godine kada je imao neku vrednost ,a ostali mi nude 400 evra vise , iako obojica znamo da si zaradio soma minimum na njemu , a interes je kada mi trazis 900 evra za transport a znas da su tvoji troskovi do Trsta manji od 400 evra .... e vidis da si pristao na 400 , mogao si da ga teras celog za 1200 , ali ovaj put sam ispostovao OVE sto nude vise od tebe .... nema ljutnje , drugarski !

Link to post
Share on other sites

ne , drugarski je npr kada ti ja prodam e46 za 900 evra i to pre 2 ili 3 godine kada je imao neku vrednost ,a ostali mi nude 400 evra vise , iako obojica znamo da si zaradio soma minimum na njemu , a interes je kada mi trazis 900 evra za transport a znas da su tvoji troskovi do Trsta manji od 400 evra .... e vidis da si pristao na 400 , mogao si da ga teras celog za 1200 , ali ovaj put sam ispostovao OVE sto nude vise od tebe .... nema ljutnje , drugarski !

nisam ti trazio 900 nego 800 sa troskom ubacivanja u srbiju koji nije mali ni malo kad vlasnik auta nije prisutan... kad si rekao da imas ponudu od 1400e ja sam rekao da ja ispadam iz igre, nisam se cenjkao niti ista slicno... izvini sto si se naljutio sto ja klepam a ti mi ucinio i poklonio auto pre 3 godine, nece se vise ponoviti, budi bez brige...

Link to post
Share on other sites

ti zaradis za 10 kvadratnih u kupatilu 800e a ja ne smem da zaradim 300e ne racunajuci amortizaciju vozeci 1400km, i rizikujuci da ako ja ostanem u kvaru treba da platim kolegi 1e po predjenom kilometru da dodje po mene i po auto koji ja slepam... tvoj euro vredi 10 puta vise od mog, nije lepo, drugarski!

Link to post
Share on other sites

a sve je pocelo zbog onoga ....koliko kosta? jesam li vam lepo rekao koliko kosta? covek nasao jeftinije i sta sad? kakve to veze ima.....

Tranquileeeeeeeeeeee ragazziiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............. :)

Edited by bokibmw
Link to post
Share on other sites

a sve je pocelo zbog onoga ....koliko kosta? jesam li vam lepo rekao koliko kosta? covek nasao jeftinije i sta sad? kakve to veze ima.....

Tranquileeeeeeeeeeee ragazziiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............. :)

A to sto je rekao da si prevarant nema veze?
Link to post
Share on other sites

A to sto je rekao da si prevarant nema veze?

Nadam se samo da admin nece obrisati: Evo ti pa razmisli.......

A sto se tice posenih ne postenih moze boki i javno da okaci svaki win od auta bez problema .... ali ovde to nema potrebe da radim nije vredno komentara :)

Živeo je jednom stari mudri samuraj. Imao je grupu učenika i obučavao ih mudrosti i ratnim veštinama.

Jednog dana, za vreme obuke, došao mu je mladi ratnik, poznat po svojoj grubosti i okrutnosti.

Njegova omiljena taktika je bila provokacija: vređao je suparnika i tako je gubio strpljenje, prihvatao je izazov, ali bi u besu pravio grešku za greškom i, naravno, gubio je borbu.

Tako se dogodilo i ovog puta: ratnik je uzviknuo nekoliko uvreda i počeo da posmatra reakciju starog samuraja. Starac je mirno nastavio sa svojim predavanjem.

Ovo se ponovilo nekoliko puta. Kad samuraj nikako nije odreagovao ni treći put, mladi ratnik je, ljutit, otišao sa predavanja.

Ostali učenici su pažljivo i sa interesovanjem posmatrali ovu situaciju. Nakon odlaska ratnika, jedan nije izdržao:

Učitelju, zašto ste tolerisali njegove napade i vređanja? Trebalo je da ga izazovete na borbu!

Mudri samuraj je odgovorio:

Kada vam neko donose poklon, a vi ga ne prihvatite, gde li će poklon završiti?

Edited by bokibmw
Link to post
Share on other sites

na moje pitanje zasto je toliko skupo dobio sam odgovor citiram: 1. pitanje cena? rekao sam ti..

2 ko ima? imam ja 2 kom mozda ima jos neko sigurno ....ali bez problema se proda...samo da znas ne nudim ti deo preko foruma

ne znam kako mislis skupo? (Ja znam da likovi koji voze kola te kategorije ne zanovetaju puno..bitno je samo da ima...)to je relativna stvar kola idu i bez toga... sto moras otvarati prozore :)

ako je to vaspitano i ok onda dobro ali po mom misljenju bi vaspitano i korektno bilo sledece: druze ja za toliko prodajem, ne znam kakve sudruge cene ti pogledaj pa se javi, a ne vozi bez prozora itd... moj savet ako vec prodajes budi ljubazan sa klijentima jer ovakvim stavom neces nigde stici a pogotovu sa cenom :)
Link to post
Share on other sites

E imam i ja. Stiglo mi sa x3, a isti su. Ako imas opciju za sklapanje retrovizora onda ti odgovara.

Cena 120€.

Link to post
Share on other sites