bmw e90 glavna konzola za prozore


Recommended Posts

Zivo me zanima kako moze da se detektuje da li je deo sa kradenog auta ili sa "regularnog"? Hoce otpad dati VIN i "sertifikat" o tome da deo nije skinut sa Perinog auta koji je maznut juce, a rastavljen danas?

Nesto mi je nepouzdana metoda detekcije na osnovu toga koliko deo kosta.

Da znam da je sa kradenog obavio bih bez problema svoju gradjansku duznost i prijavio otpad. Da li ce iko mrdnuti dupetom zbog toga - zabole me. Ja cu se osecati lepse. Najozbiljnije.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zivo me zanima kako moze da se detektuje da li je deo sa kradenog auta ili sa "regularnog"? Hoce otpad dati VIN i "sertifikat" o tome da deo nije skinut sa Perinog auta koji je maznut juce, a rastavljen danas?

Nesto mi je nepouzdana metoda detekcije na osnovu toga koliko deo kosta.

Da znam da je sa kradenog obavio bih bez problema svoju gradjansku duznost i prijavio otpad. Da li ce iko mrdnuti dupetom zbog toga - zabole me. Ja cu se osecati lepse. Najozbiljnije.

Ja cu ti uvek dati VIN. Imas ljude iz Nisa koji su na forumu i znaju me odlicno, dolaze kod mene u servis bas cesto ( Sicko, Milos ABS....), ja u zivotu nisam kupio ni bih kupio nelegalan auto. Kad isti kupujem sa prodavcem pravim ugovor. To je uslov.

Sa osrednjom dijagnostikom sa svakog elekto uredjaja na autu (modula) mozes da ocitas VIN, a sa boljom i da ga promenis.

Link to post
Share on other sites

Znaci, u principu moze da se smuti svasta nesto.

Jbm li ga onda samo proverene forumaske varijante i miran san :)

Kad smo vec u ordinaciji - kakva je situacija sa delovima za F30?

Cisto sam radoznao - pretpostavljam da je prilicno mrsava ponuda, mada cu verovatno i kad izadjem iz garancije da skinem gace Delti :angry2:

Link to post
Share on other sites

Kad smo vec u ordinaciji - kakva je situacija sa delovima za F30?

Ima sta god hoces,jos uvek je ovo Srbija van evrope,sve regulare :)

Link to post
Share on other sites