Recommended Posts

Pozdrav manijaci bmw-a :P

Da se predstavim ukratko, zovem se Marko peric i zivim u svici, rodom sam iz Loznice, u aprilu sam kupio "odovicev" e36 u beogradu pa da vam se pridruzim.

Imao sam zelju vec duze vreme da nadjem ovakav auto i da se druzim po skupovima, i nadam se da cu uskoro poceti sa vama :)

Evo par slika od auta od kada je kod mene..

sA3dZZE.jpg

HB34HnW.jpg

Malo sam bio na selu kod dede tako da posle sam ga oprao i bio je kao lutkica :lol2:

8Zs62MR.jpg

azy3lzY.jpg

Malo druzenja sa G klasom u Fab Design-u :whistle3:

xDoJ1EQ.jpg

I na kraju kada sam krenuo za ch, morao sam da nadjem stari tepih i da parkiram u garazu. :)

Imam jos puno slika ali eto postavio sam par cisto radi reda.. radicu jos dosta posla jer hocu da bude kao nova :D

Tako da uskoro kada budem sredjivao podelicu sa vama jos slika od auta.

Nadam se dobrom druzenju ovde i na skupovima, pa se vidimo, Pozzz

Link to post
Share on other sites

Samo pohvale naravno :)

Sa obzirom da si duze vreme trazio auto, da li si mozda obisao onaj zuti kupe 325 iz Borce mislim?

Nisam, iz razloga sto ne volim kao prvo auto sto nema znak na haubi, ne svidja mi se spojler na gepeku, ne svidja mi se zadnji branik ofarban komplet u zutu boju, volan mi se ne svidja, itd.. :) drugo nije bas bio po mom ukusu ni boja a bilo je sitnica koje mi nisu odgovarale bar po slikama.. A ovaj moj sto sam uzeo legao mi je kao samar budali.. navozao sam se bmw-a i mnogo drugi auta.. ali ovaj je bas nesto posebno :)

A osim toga zuti nema ovo..

6kOwdn9.jpg?1

Link to post
Share on other sites

Uvek zaboravim, jel 2.0 glava ili 2.5/2.8? Sta bese?

Kuliras me za lip a? ;-)

Ne kuliram buraz vec nije na prodaju.. imas ga na ebay za smesne parice :)

Da on je bio 2.0 pa prepakovan u 2.8.. Moram ga staviti na dyno da vidim koliko ima konja :)

Ima li tvoje e36 na forumu da pogledam??

Link to post
Share on other sites

Ma salim se ja malo...

Ti sa ebay-a cini mi se da nisu bas kao sto bi trebalo da budu! Nije mi bitno to sto nije original, ali bar da je na izgled isto...

Znam ja auto jos dok je bio 2.0, pre da mu pukne lanac ;-) i poprilicno svi znaju da je stroker 2.8, nego sam ja zaboravio da li je bese ostala 2.0 glava ili je stavljena ona koja treba?

Tu bi dilemu mogao da nam resi covek koji ga je pakovao, samo da se javi ;-)

Pa zar nema link od mog auta u opisu profila? Trebalo bi...

Link to post
Share on other sites

Ma salim se ja malo...

Ti sa ebay-a cini mi se da nisu bas kao sto bi trebalo da budu! Nije mi bitno to sto nije original, ali bar da je na izgled isto...

Znam ja auto jos dok je bio 2.0, pre da mu pukne lanac ;-) i poprilicno svi znaju da je stroker 2.8, nego sam ja zaboravio da li je bese ostala 2.0 glava ili je stavljena ona koja treba?

Tu bi dilemu mogao da nam resi covek koji ga je pakovao, samo da se javi ;-)

Pa zar nema link od mog auta u opisu profila? Trebalo bi...

Da, tako je sto se motora tice.. u pretrazi sam za prednja 2 sedista od m3 u crnoj kozi (pozadi vec imam).. i jos par sitnica da sredim i auto je bomba.. :)

Zar je tolko poznat ovaj auto? :)

Inviato dal mio SM-G920F utilizzando Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam mu iskidao taj 2.0 motor i onda je kupljen ceo 2.8 i gazda pajko mu je objsnio onda neke stvari sa novim delovima

I tako ti kazem

Znaci ti si glavni krivac [emoji14] salim se naravno..

Lepo spakovan motor i mnogo ozbiljno ide.. :)

Inviato dal mio SM-G920F utilizzando Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Najgora kombinacija, moj auto a Nidza vozi :). Ozbiljan auto koji ozbiljno ide, sve najbolje.

Moracu dati Nidzi da isproba ga sada da vidimo sta ce se desiti :D ahahaha

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...