Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dali mi moze neko reci,kada bi naprimer hteo da ubacim vece prednje diskove od naprimer e46-ice 320d 150ks,dali se tad uzimaju samo drugi diskovi i celjusti? Ili ima malo vise zezancija oko toga?

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, bane525 said:

Dali mi moze neko reci,kada bi naprimer hteo da ubacim vece prednje diskove od naprimer e46-ice 320d 150ks,dali se tad uzimaju samo drugi diskovi i celjusti? Ili ima malo vise zezancija oko toga?

Samo diskovi,nosaci i celjusti i plocice

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 5/18/2016 at 11:27 AM, bane525 said:

Slika je sa neta,ali ovo je razlika izmedju ta dva spanera,inace boljka n42 motora.

img744_bmw_n42_timing_chain_tensioner.jp

pozdrav , i ja vozim n42 interesuje me kako cu nabavit ovaj duzi spaner . trazim bas za n42 duzi spaner ili je od nekog drugog modela ?

imas li problem sa potrosnjom ulja ?

Link to post
Share on other sites
On 8/15/2016 at 5:37 PM, 93fukru said:

pozdrav , i ja vozim n42 interesuje me kako cu nabavit ovaj duzi spaner . trazim bas za n42 duzi spaner ili je od nekog drugog modela ?

imas li problem sa potrosnjom ulja ?

Pozdrav,pa vidi ja sam trazio taj spaner u Warner-u i imali su bas taj produzeni za n42 motore. Nemam problem sa potrosnjom ulja,6000 km kako je kod mene i ni gram ulja ne trosi.

Link to post
Share on other sites
On 8/16/2016 at 5:15 PM, filip11314 said:

Čime si radio stop svetla i koliko je smanjena vidljivost? 

Svetla sam radio folijom za farove,vidljivost je smanjena za oko 10% ali s obzirom na to kako dobro izgleda,barem meni,ja sam zadovoljan :) kada zalepis foliju imar sa spoljne strane isto tanak sloj folije koja se skida i ostane ti lepa sjajna povrsina,cena folije je oko 1000 din-1 metar.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...