Recommended Posts

Placen 7.000 evra, ulozeno jos 5.000, za sada me izlazi oko 12.000 :-) uradjene dizne, uradjen automataki menjac, promenjena sva ulja i sve ostale moguce tecnosti, stavljena nova multimedia, stavljeni novi depo farovi, kupljene sve 4 nove nokian gume, oprani i sredjeni svi moguci hladnjaci, uradjena sva 4 ramena napred, promenjene sve kocione plocice, zamenjen visko, stavljen nov protokomer, nova brava iz originala gepek vrata, jos neke sitnice odradjene, u planu jos dosta. Ubacen dr softver na 204 konja, potrosnja na otvorenom 8l na 100 km/h, po lokalu lep gas oko 11 - 12. E tako :D

https://drive.google.com/open?id=0B-pHS4D4jiFub2FOUjR6WTN4LUE

https://drive.google.com/open?id=0B-pHS4D4jiFubDdjazJXV2gxZW8

Link to post
Share on other sites
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

X je X. Nema sta da se kaze. Nego ne budi škrt, daj jos koju sliku enterijera.

P.S. Svaka cast na stvarima koje si odradio.

Link to post
Share on other sites

Brate ti si ulozio dobru e38/39-ku...bravo ali ne podrzavam

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi hvala i na pohvalama i na kritikama :-) svi ste generalno u pravu xD a eto, kupio bila mi zelja, i onda daj da isteram do kraja. U sustini realno da sam hteo auto bez ulaganja lepo 70 000 evra i to je to :D ovako mi je nekako bilo lakse da dam 7, ulozim jos 7,8 hiljada i znam da ce valjati...neko vreme :D jes malo skup, mozda i malo nezahvalno skup alii ima svojih nekih prednosti. Kacim brzo jos slika, a u planu mi je ili reparacija ili nov enterijer, zadnja led stop svetla i kompletno farbanje auta :-)

Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas neka prilika ali pomalo planiram da ga doteram bas. Sutra bi trebalo da menjam elektroniku klime - onaj crni krug u ventilatoru. Taman bi pitao da ne zna ko da li se taj ventilator pali i kao dodatno hladjenje motora ili samo za klimu ? :-)

Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas neka prilika ali pomalo planiram da ga doteram bas. Sutra bi trebalo da menjam elektroniku klime - onaj crni krug u ventilatoru. Taman bi pitao da ne zna ko da li se taj ventilator pali i kao dodatno hladjenje motora ili samo za klimu ? :-)

Link to post
Share on other sites

Lep auto, ova x5 je jedina koja mi se svidja. Vozio sam drugarov isto 3.0d ali sa 180 konja. Mnogo jako ide, nisam smeo da ga potom u patos.

Zdravo da te sluzi i noviji da promenis. :)

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to e53 X5 3.0d
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Evo mene tek sada sa odg. Ma stajao je tek onako :-) zadnje informacije, azurirao kompletan softver u BMW Stefanovic (100e), ugradio Android noviju multimediju (450e), novi Depo farovi (450e), repariran hidrobolok (gratis), nov alnaser (100e), zadnje viljuske reparacija (100e), prednja 4 ramena reparirana (150e), remenica radilice i remenica alternatora - stavljene plivajuce (200e), nov akumulator (120e), xenon + led sve napred kompletno (230e), i TRENUTNO reparacija reduktora (350e), reparacija prednjeg kardana (150e), prednje dve nove kompletne poluosovine (400e), servo volana (100e), prednja desna brava (80e) i servis redovan oko 120. Eto tako :D

Link to post
Share on other sites

auu ozbiljne cifre od pocetka.

najgore od svega je sto sam svestan da je retko koji na oglasima odrzavan kako treba i da je rupa bez dna,ja i dalje svaki dan gledam oglase i razmisljam o kupovini X5

Link to post
Share on other sites

Brat ovaj moj je stvarno bio solidan, ali ja sam takav il ce biti kao nov ili ga necu  voziti :) naravno pristedim i ja gde mogu i gde moze. Sl god ide farbanje ozbiljnije. Vidi cena im je od 5500 do 13000. Verujem da su ti preko 10000 sasvim ok. Ali auto je stvarno zver mocan :) osim plastika koje pomalo skripuci :D ako hoces zovi me na 0600946494. drugar prodaje dosta dobroog ;)

Link to post
Share on other sites

pa to i jeste fora,ja nemogu da vozim ako nije sve tip top

e39 koji sad vozim,mogu da isfinansiram i da ga odrzavam kako bog zapoveda,a na  Xa se opasno przim,ali se brinem ako ga uzmem da ce me unakaziti sa popravkama i cenama delova,koje nisu nimalo naivne.

Ja pratim primerke od 7-8K eura do 2004god pre-restayling,ali velika vecina ih kupi,vozi dok nedodje vreme za ozbiljniji ulog u njih i onda se prodaju.

E to su ti od 7-8000e i onda glava boli

Link to post
Share on other sites