Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba mi savet ljudi. Ocu da bacim jedan ozbiljan tjuning na vozilu :D tj hocu da prefarbam kociona kljesta a da ne isciganisem i da ne izgleda ruzno. Na pamet mi padalo mat crna mat crvena. Mozda bolje nego neka sjajna? Mozda najbolje crna diskretna a opet malo da ga osvezim kada se pogleda u tocak?

Link to post
Share on other sites

Moje neko licno misljenje ne vozis golf 3 gti da farbas klijesta u crveno,ofarbaj ih u crnu sjaj da bude diskretna a da u isto vrijeme neko ko se zagleda vidi da je to osvjezeno. Jeli ti ovaj nick isto na instagramu?

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, ilovebigasses said:

Treba mi savet ljudi. Ocu da bacim jedan ozbiljan tjuning na vozilu :D tj hocu da prefarbam kociona kljesta a da ne isciganisem i da ne izgleda ruzno. Na pamet mi padalo mat crna mat crvena. Mozda bolje nego neka sjajna? Mozda najbolje crna diskretna a opet malo da ga osvezim kada se pogleda u tocak?

I ja se upravo ovih dana razmišljam o ovome... :D:D:D

Ajde ako ćeš da radiš sam, da se dogovorimo jedan vikend, pa odradimo zajedno. Meni su trenutno srebrna/siva, ali mi to ide malo na klinac, pa bi rađe u neku crnu ili nešto tome slično. Možda ona M plava. ;)

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, castor said:

I ja se upravo ovih dana razmišljam o ovome... :D:D:D

Ajde ako ćeš da radiš sam, da se dogovorimo jedan vikend, pa odradimo zajedno. Meni su trenutno srebrna/siva, ali mi to ide malo na klinac, pa bi rađe u neku crnu ili nešto tome slično. Možda ona M plava. ;)

Brat moze, ostavi mi br samo pa cemo se cuti ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Promenio zadnja 2 gornja ramena (12.000 din), nikad menjana fabricka bila ladno xD usput centrirao opet trap prednj i zadnji, zatimmm prednji levi fag lager (4.500 din) stavljen nov iii stavljene nove prednje textar plocice (oko 4.000 din), ove prosle sam pojeo za 20.000 km xD a da i promenio ulje i sve filtere 8.000 din. Odose 250e o_O

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...