Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj da me zaboravis... Baci info ;-) (... inace prodajem ovaj kamionet i opet kupujem Alfu :-) )

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Hahahah, pa da, nije on strasno skup ako je odrzavan pa se izmenja to sto je za zamenu i jos pomesto licno sto covek oce. To mu otprilike dodje jos jednog polovnog da ulozis. Ja imam jos sedista prednja i farbanje al necu skoro :D

Link to post
Share on other sites

Brate, zlo jedno, GM menjaci - tesko sranje, kvarljivi i kratkoga veka. ZF menjaci mnogo manke kvarljivi i mnogo pouzdaniji i auto trosi 1 l manje sa njim. E sad, GM uradis menjac, sipas najskuplje ulje, remontujes torque konverter i nadjes najbolji moguci hidroblok iiii to radi sve dosta dobro. Moj stvarno perfektan, samo se desi ponekad da lose presalta iz 3 u 4 brzinu...tacnije izgubi obrtni moment u 4 toj (kao da ga je presaltao iz 3 u neki tamo 6 brzinu). Sumnjam na hidroblok/torque converter, otom potom cu i to srediti. Ali za to ili 1200 e za nov hidroblok ili lepo 4000 e sve komplet novo i tako :D s tim da to saltanje uglavnom ja primetim dok drugi nista ne primecuju :D jer ja nemam mira dok to ne buse sve fabrika. Etooo

Link to post
Share on other sites

Odma da ti kazem otpad tezak. Ispod 10.000 da bude extra, ne nadaj se. Nerealno je jednostavno... ovaj, pa sta mislis kakav je kad nije hteo obican retrovizor da promeni? Jes da je oko 100 - 150 e jedan retrovizor ali ti to govori kako ga je odrzavao.. uzmi neki za 5,6,7 hiljada i zarobi se..

Link to post
Share on other sites

A mene zanima sta te je navelo da bas u ovaj auto ulozis toliko para i da i dalje nisi zavrsio, a mogao si za te pare da imas e39, e46, e90, e60... Pa i neki e38 i to sve u salonskom stanju i opet da ti ostane para da cepas gume lagano

Link to post
Share on other sites

Kapiram ja da mora da se ulozi, prvi sam i ja ulozio dosta para u kola, al ovo su ozbiljne sume za auto koji u startu kosta 10000e, a za 2 godine izadje jos toliko... Kolegi zelim da ga sto bolje sluzi, al kako vidim treba jos poprilicno ulaganja, al ajde da ne trujemo decku temu

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, StunterSM said:

Prijatelju iz iz Uzica :) Ne postoji takav auto o kome ti mastas, da se vozi i da se ne menja ovo sto je on promenio. Nova kola su djubre, a zamisli tek polovna "nova" na sta lice.. 

Nisu ona djubre, nego se mi ne uklapamo u tu matematiku više :). Jednostavno je sada sve pravljeno da se vozi maltene dok traje garancija i baci / izvezi u srb / ro / bg ili recikliraj... 

Link to post
Share on other sites