Recommended Posts

Dodje i taj dan (konacno) da u svom dvoristu ugledam auto koji vec godinama prizeljkujem i koji mi je vrhunac vikend auta upakovanog u jednu od lepsih karoserija po mom misljenju, od svih automobila iz mog doba (kraj 80tih pocetak 90tih)... po ko zna koliko puta hvala Cika Miliji koji je ovog mog kupea skladistio ispod oraja, vratio u zivot i pokupio sa nekog otpada pre par godina. Najveci podstrek da pazarim bas ovaj auto je bio to sto ga je pakovao gospodin Zoki zvani Klinik jer mi to uliva dosta poverenja u celokupni projekat. Da ne davim vise pricom, bice vremena na nekom okupljanju, evo par slika auta

9e6d6b1f906d62455d94b1cf3ce3fd9f.jpg64cd2e4a393c4b07e92211a8a6bcdb64.jpga0b25a62569f2c6fdd0e8417b56069e6.jpg0833f44278114f13ca756f6d9bdf05da.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hahaha Nidzine probe se zavrsavaju pod presom koliko vidim... za sad kliza lamela tako da ne ide :cry: kako ubacis u drugu odose obrtaji

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

o ukusima ne vredi raspravljati , rece djavo pa sede u koprive

sta znam , meni bi onaj e36 karavan sa jednom dobrom investicijom pod haubom i malcice spolja bio babaRoga u odnosu na ovaj , ali ako je tebi ok , onda neka je sa srecom

Link to post
Share on other sites

sta kaze cika milija koliko je bio para?

Naravno ako nije tajna

Link to post
Share on other sites

Nije to skupo samo ne znam koje li kvacilo uopste ide tu :)

Karavan mi je i suvise lep i drag da bih ga koristio tako kako planiram kocku da koristim :) a i njega vozim svaki dan nebi imalo smisla da ga sad nesto srafim i budzim jer bi onda izgubio smisao daily driver-a

Cika Milija kaze 2.000e nema potrebe da bude tajna, bar sto se mene tice :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hvala svima, bice to valjda dobar auto... Trenutno je kod majstora na pregledu pa se vraca na poliranje. U medjuvremenu sam joj skinuo ove straftice sa strane ne dopada mi se kako joj je stajalo

c34a3aed667f22db6bcedc7ce4605fbf.jpg6a51b5009768b9b54961419212208584.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma jok, kozu cu da prodam ostaju ove karirane kadice unutra... dobice jedno farbanje parcijalno gledacu sto vise da ostavim u originalnoj boji jer nije nikad farbana pa mi zao da je molerisem

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hvala vam puno... ostaje ovaj izgled generalno, mozda se tocak promeni mozda neki prag legne ali nista vise od toga. Vise cu da gledam da je mehanicki dovedem da bude sposobna za ostriju voznju

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites