Recommended Posts

Pozdrav, opet ja...sa istim problemom koji se produbio...Pisao sam pre jedno godinu dana da imam BMW E46 320 i  sa plinom Landi ugradjenim u Italiji...1999 god. Auto mi secka, poskace kada polazim. Desi se ponekad da mi na autoputu redukuje brzinu i sada je napokon poceo da pali lampicu EML i ASC u tom trenutku (kazem napokon jer ja zelim da javi neku gresku da znam sta mu je), Ja ga ugasim i uplaim i onda je sve OK...proslo leto sam nekako preziveo ali se plasim da docekam ovo leto jer sa porastom temperature rastu i moji problemi u voznji... ZImi nemam problema maltene, i tada poneka 'zeza' pri polazenju ali redje...

 

Promenio sam mnogo toga, od separatora uljnih para, sva vakuum creva, regulator ler gasa, DISA ventil..ocistili klapnu gasa, svecice, servisirao gas uredjaj...

http://www.europeantransmissions.com...MW/EML-BMW.pdf  Prikazuje otprilike sve probleme koji se i meni jave...

Majstori mi predlazu senzor radilice (ili bregaste) ne znam ni ja, mesam te senzore ali nesot od toga da zamenim ali mi dijagnostika nista ne javlja! Javila mi je jednu diznu i rekulator ler gasa i ja sam to zamenio i sada javlja regulator goriva, nesto tako...i nista drugo dijagnostike ne prijavljuju...

Ocekujem neku smernicu gde da idem i sta da menjam...

 

Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites