Recommended Posts

Skoro sam vlasnik vozila,imam problem da je auto vrlo lenj,sporo ubrzava,na vecim uzbrdicama jako slabo ide i non stop saltujem u nizu brzinu,nema onaj osecaj kad se otvori turbina i auto povuce.Hteo sam da pitam za savet sta moze biti kako bih to resio.Znam da je taj motor lenj ali ne verujem ovoliko.Auto ne dimi,turbina se ne cuje i tako to.

Link to post
Share on other sites

Hvala u svakom slucaju mada je meni problem sto ovde nemam dijagnostiku koja mi moze to procitati ,tako da cu morati negde na strani da idem.Sta se manifestuje jos ako nije dobra bosh pumpa?

Link to post
Share on other sites
Hvala u svakom slucaju mada je meni problem sto ovde nemam dijagnostiku koja mi moze to procitati ,tako da cu morati negde na strani da idem.Sta se manifestuje jos ako nije dobra bosh pumpa?

Teze pali,dimi,ne vuče lepo,neravnomeran rad itd

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao slican problem sa mojim compact-om 2.0 150konja...
Problem su mi bila creva od turbine i intercooler-a, turbina mi vukla fals vazuh (valjda slaba kompresija) pa mu je trebalo malo vise da pocne da vuce kako treba... Isto sam saltao u nize brzine na usponima...
Proveri turbinu i ta creva da ne vuce negde fals vazduh..

Link to post
Share on other sites

Posto sam bio resio problem,napisao i kako,otiso kod majstora da mi promeni sva vakum creva,covek zamenio i sada auto opet nema snage da vuce.Proveravao sto puta svako crevo i opet nece,trenutno nemamo resenja

Link to post
Share on other sites