bm e36 325i crevo ispod usisne grane problem


Recommended Posts

Iz Nisa sam,rasprsivac je definitivno los treba da se remontuje-sta vec,ali i pre nego sto je rasprsivac poceo da zeza to se desavalo ali manje.StunterSM jel mislis na dizne za plin? Gde mogu da nadjem taj dzek za crevo i jel znate slucajno cenu?To mi se prvi put desilo kad me je udarila jedna zena,tad je prvi put ispalo to crevo i od tad sve cesce ispada,kad se to desilo nisam imao pojma o cemu se radi,tad su mi otkazale i kocnice,jedva sam se odvuko do kuce,a kad mi je namestio drug crevo sve se vratilo u normalu.

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Paun_e36 said:

Zamenis podloske u diznama to ti nije skupo,za pocetak,mozda je isparivac los isto... Dobar majstor samo i resice ti to

Sta su podloske u diznama?

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Stefan22 said:

Iz Nisa sam,rasprsivac je definitivno los treba da se remontuje-sta vec,ali i pre nego sto je rasprsivac poceo da zeza to se desavalo ali manje.StunterSM jel mislis na dizne za plin? Gde mogu da nadjem taj dzek za crevo i jel znate slucajno cenu?To mi se prvi put desilo kad me je udarila jedna zena,tad je prvi put ispalo to crevo i od tad sve cesce ispada,kad se to desilo nisam imao pojma o cemu se radi,tad su mi otkazale i kocnice,jedva sam se odvuko do kuce,a kad mi je namestio drug crevo sve se vratilo u normalu.

Izgubio si vakum iz grane koji je potreban za kocnice zato je pedala bila tvrda.

Stavi jednu selnu na crevo i stegni za step motor(odakle ispada) i teraj.

Link to post
Share on other sites

Ispada mu konektor sa usisa, dole gde ide crevo na granu...

Imao slican problem... Uzmi novu gumicu koja ide na konektor, zadihtuj ga Viktorom za usis i kad stegne nakaci crevo na konektor

Link to post
Share on other sites

ima Miki, znam, ali ni ta kukica-kopca sta li je, ne drzi cvrsto ni kad se zakaci kako treba i hoce da bude klimavo i moze da falsira. iz tog razloga kazem da ga pricvrsti dodatno, osigura tako sto ce da ga zadihtuje... iz iskustva pisem, imao taj problem sa time

Link to post
Share on other sites

Da li mozda crevo spada zato sto nije dobra struja? Malopre sam skinuo plastican poklopac da vidim nesto i provalio sam da bobine svetle kao novog.jelka. Da li mozda to ima neki uticaj? i kad otvorim haubu cuje se neko sustanje ispod usisne grane a to se pre nije culo

Link to post
Share on other sites

Bio sam danas kod majstora za plin i kaze da ne bi trebalo da dizne itd imaju uticaj sto pravi eksploziju zato sto je sekv plin.  Ali cu da remontujem rasprasivac i da proverim dizne pa da vidim kao stoje stvari

Link to post
Share on other sites
On 19.7.2016. at 4:46 PM, 777.boban said:

Sta su podloske u diznama?

Otvori plinske dizne pa ce da vidis,tu ima dve gumice,verovatno su one i tu pusta plin.

montaz01.jpg

Link to post
Share on other sites
On 7/21/2016 at 0:08 AM, Stefan22 said:

Da li mozda crevo spada zato sto nije dobra struja? Malopre sam skinuo plastican poklopac da vidim nesto i provalio sam da bobine svetle kao novog.jelka. Da li mozda to ima neki uticaj? i kad otvorim haubu cuje se neko sustanje ispod usisne grane a to se pre nije culo

Naravno da ima,ili nevaljaju bobine ili lulice,nesme tu da svetli nista.

Link to post
Share on other sites

kupis novu gumu u Linu i nove lulice i resis problem kao ja..

Link to post
Share on other sites