Recommended Posts

Pozdrav za majstore ...imam bmw 320d 2003god i pre neki dan mi se desilo to da kada sam otvorio staklo levih vrata ,fakticki do kraja vise nisam na prekidac mogao da ga vratim...iz radoznalosti sam dosao do motorica i do samog mehanizma podizaca i ustanovio da je sve u redu ..kada sam raspakovan motoric pokusao da pokrenem na prekidacu desavalo se to da okrece samo u jednom smeru bez obzira na polozaj prekidaca ...sumljam na prekidac a ako neko ima iskustva sa istim problemom molim za pomoc...hvala unapred

 

 

Link to post
Share on other sites

Na BMW E46, skoro nikada ne strada motor ili prekidac, sem ako se isti fizicki ne polomi (prekidac), sto se cesto desava. Tebi je otisla sajla ili vodjice ili oboje. Radim remont istih i imam polovan na prodaju. Ne znam odakle si mozda imas i blize nekoga ako ih remontujes. Ako se odlucis 0692810355.

Link to post
Share on other sites

Ima lik iz Knjazevca na kp koji nudi delove a takodje i Euroauto nudi nove setove.Cene pojma nemam

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

hvala vam na savetu ali meni nije jasno dali toliko ima veze sajla ili vodjice sa smerom motorica podizaca znaci odvojio sam fiziski motoric od mehanizma za podizanje i kada pritisnem prekidac u bilo kojem smeru podizanja on okrece u jednom smeru odnosno u smeru za spustanje stakla

 

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, od juce kada sam krenuo da zatvorim suvozacev prozor pocelo da krcka nesto u stranici..i prozor se ne zatvara lepo, mogu rukom da ga ispravim u ravni da bude, sada malo stoji nakoso, nije skroz zatvoren.. nisam stigao da rasturam stranicu, ako neko zna sta je u pitanju i kako resiti neka pise :) pretpostavljam ili sajla ili neki mehanizam :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites