Bmw 320D 150ks ide ko mrtvak


Recommended Posts

Pozdrav svima, now sam na forumu pa neznam ni kako se teme tj pitanja postavljaju. Ne zamerite mi.

Ovako Vozim Bmw 320D 2002g 150ks  cipovan nznm na koliko ali imam jedan veliki problem koji nzn niko da ga resi. Ide kao mrtvak, u 2b probija tj kao da mu se tad ukljuci turbina preko 3500-4000 obrtaja a u 3b na 3000. A na ler nece da predje 4000 obrtaja.

Prilikom pucanje te klapne radnjeno mu je; Glava motora, zamenjen dihton, cistene dizne, cistena turbina, stelovana i ispitana u dobrom je stanju, stvaljen je  now protokomer, isprobavan i map senzor, skinuti su katalizatori, zamenjena vakum creva, isprobana papucica gasa, isprobane pumpe za gorivo, zamenjeni filteri svi i ulje. Svaki deo dobro funkcionise i na dijagnostici ne prijavljuje nikakvu gresku ili kvar a prima gas tj ide kao da ga neko vuce pozadi.

Hvala unapred svima.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Poz drugari treba mi pomoc imam problem vec duze vreme auto nece da mi vuce i previse trosi 1000dinara 60km otvorene i gradske voznje :/ auto bolje vuce i brze ide na manji gas nego na pun.. ne znam sa da radim poceo sam da se plasim ovih majstora jer sam turbinu radio bespotrebno i bacio pare to tu danasnji majstori.. bio sam u bmw servis oni su mi rekli dizne  da li moze da bude do njih jer ne bih opet da dajem pare bespotrebno i nemam ih za bacanje.. auto je bmw 320d e90
poz

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Filipovski said:

Poz drugari treba mi pomoc imam problem vec duze vreme auto nece da mi vuce i previse trosi 1000dinara 60km otvorene i gradske voznje :/ auto bolje vuce i brze ide na manji gas nego na pun.. ne znam sa da radim poceo sam da se plasim ovih majstora jer sam turbinu radio bespotrebno i bacio pare to tu danasnji majstori.. bio sam u bmw servis oni su mi rekli dizne  da li moze da bude do njih jer ne bih opet da dajem pare bespotrebno i nemam ih za bacanje dpf sam izvadio i od tad mi nema bas lep rad na auspuhu.. kao da prkce.. bmw 320d e90 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...