Recommended Posts

Just now, dredger said:

Jesi kupio nesto kod njega? Mnogo ozbiljna vozila na placu. Gasiro je jedno vreme onaj zuti Lamborgini po Apatinu, bolestan zvuk..

 

Kupio sam auto za roditelje tad kad sam bio... 

Imao je 2 zuta i jedan crveni Urus, jedan zuti je prodao, a ova 2 imaju posebne garaze na placu. Ne znam sta bi rekao za Lamba, jednostavno stojim, gledam ih i ne znam sta bi rekao, auto ostavlja bez daha izgledom, motorom, zvukom, bolestan je. I iskreno crveni mi je mnogo lepsi 🙂

A sto se tice placa, jednostavno ne zna covek sta bi pre gledao. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da para nikad dosta, ali kad pocnes da zivis onda je dobro, prezivljavanje je u Srbiji mnogo zastupljeno :)  Koliko ljudi u SRB ima 1500e? 5%? Vecina  ljudi radi za 30 35k... A to o skolama ajte molim vas, najveci mongoloidi su neko i nesto a imaju preko 150k platu a pertle ne znaju da vezu a kamoli da spoje dve prosto prosirene recienice :) Cast izuzecima koji su stekli sve krvavim radom ali takvih je malo ;)  Danas ako imas vezu imas i extra placen posao...I kad sam imao para kupovao sam jeftine stvari jer ne patim za tim :)  Zato je meni auto od 40k eura misaona imenica :) ok mlad sam imam vremena ali sa platom 50k tesko da mogu nesto drugo od mog e36 :) Ceo sistem je off ovde... Policija, hirurzi rade za 500 600e, profesori rade za 50k, pa sta onda ocekivati od nase dece,policije,doktora? Kako neko sa srednjom skolom moze imati vecu platu od hirurga, vatrogasaca,policije,profesora itd? VEZA :) 

 

Edited by Nemanja-e36
Link to post
Share on other sites

Ja policajca i hirurga ne bih stavljao u istu recenicu , ne vidim po cemu su slicni? Hirurzi imaju kriminalno male plate i svi se snalaze i privatno i slicno. Profesori slabo imaju alternativu ...neko drzi casove. Policija znamo kako uzima dodatnu zaradu. Nema ‘leba u drzavnom sektoru od plate, tu se zivi od kombinacija. A u privatnom je sve moguce ali ako radis za Srpskog gazdu malo sta...

Link to post
Share on other sites



Kako neko sa srednjom skolom moze imati vecu platu od hirurga, vatrogasaca,policije,profesora itd? VEZA [emoji4] 
 


Vrlo jednostavno, cak i regularno. Sve se svodi na ponudu i potraznju. Zabluda je da samo s visim slolovanjem mozes imati i visu zaradu, zbog toga i jeste navala vecitih studenata, privatnuh fakulteta...Zovi elektricara ili vodoinstalatera da vidis kolika ima je satnica.
A sto se tice poredjenja, ne mozes stavljati u isti kos lekara koji se skolovao 7 god, profesora koji je 5 i policajca, pricam posle srednje skole.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nije samo veza, ti sto su preko veze dosli do posla su tako jebani od strane veze da to nije normalno.. Sa njima se nikad ne bi menjao. Opet postoje mnoge druge stvari kako danas moze da se zaradi novac, sa znanjem i voljom. Danas vam je ceo svet dostupan Iz Srbije. Najlakse je traziti da te neko zaposli i da ti da platu, uz obrazlozenje jer si isao u skolu. A znanja i prakse 0. Volje za rad jos manje.. Jeste u Srbiji sranje plata, sve mi je jasno, ali postoji toliko mogucnosti, toga nikad nije bilo. Ne zato sto je ova usrana zemlja bolja, nego jednostavno je vreme takvo doslo.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, StunterSM said:

Nije samo veza, ti sto su preko veze dosli do posla su tako jebani od strane veze da to nije normalno.. Sa njima se nikad ne bi menjao. Opet postoje mnoge druge stvari kako danas moze da se zaradi novac, sa znanjem i voljom. Danas vam je ceo svet dostupan Iz Srbije. Najlakse je traziti da te neko zaposli i da ti da platu, uz obrazlozenje jer si isao u skolu. A znanja i prakse 0. Volje za rad jos manje.. Jeste u Srbiji sranje plata, sve mi je jasno, ali postoji toliko mogucnosti, toga nikad nije bilo. Ne zato sto je ova usrana zemlja bolja, nego jednostavno je vreme takvo doslo.

Istina, samo treba malo zagristi i istraziti mogućnosti, a ne samo kukati i čekati da padne sa neba... 

Link to post
Share on other sites

Bolje srednja skola nego zavrsen Megatrend kao sto znamo ko je zavrsio :D Diploma se resava lagano za soma ipo dva eura. Srbija je najlepsa zemlja na svetu ako imas para, ipak ja sam za pun stomak, nov auto, lep standard zivota, rakija i nasi ljudi mi ne trebaju jer zna se kakav smo narod u 90 posto slucajeva. Najcesce se moze videti kad ti uleti lik sa puntom metandzijom isece te pa te blagotelece gleda ni ne shvatajuci sta je uradio sto je najopasnije. Tako da onu tablu izlazite iz Republike srbije srecan put treba poljubiti i to je to :)

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, NikNS said:

Bolje srednja skola nego zavrsen Megatrend kao sto znamo ko je zavrsio :D Diploma se resava lagano za soma ipo dva eura. Srbija je najlepsa zemlja na svetu ako imas para, ipak ja sam za pun stomak, nov auto, lep standard zivota, rakija i nasi ljudi mi ne trebaju jer zna se kakav smo narod u 90 posto slucajeva. Najcesce se moze videti kad ti uleti lik sa puntom metandzijom isece te pa te blagotelece gleda ni ne shvatajuci sta je uradio sto je najopasnije. Tako da onu tablu izlazite iz Republike srbije srecan put treba poljubiti i to je to :)

Srećan ti put... 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
7 minutes ago, Delija said:

Jos samo da docekam taj april ☹️

Ma doći će i taj april, hteo ti ili ne...  Ja sam tako kupio (moj trenutni) auto dva dana pred novu godinu, parkirao sa probnim tablama u garažu, registrovao tek pune 3 nedelje kasnije (novogodišnji i božićni praznici itd), ali je dan-dva nakon toga napadao sneg koji se održao oko tri nedelje (a auto na letnjim gumama bez zimskog seta), tako da sam čekao mart da ljudski sednem i provozam novokupljeni auto a u tom međuvremenu vozio ženinu 10g staru astru.... tako da znam otprilike kako ti je... 😛

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, smg said:

Cuti, bar ti zena ne vozi astru :D 

Ma jel' to na moj račun?  😉

Makar nisam išao busom... čekanje istih zimi ume da bude težak bedak.

Ponekad kada treba da skoknem negde kilometar-dva ili idem negde gde će biti tesnog provlačenja, parkiranja i sl. uzmem tu astru, ima sitnih ogrebotina na sve strane a i ko još krade bajate klot astre... tako da ima i to nekih svojih prednosti.

@Delija: pazi ovako, januar samo što nije prošao, februar je kratak mesec, u martu je sajam, tako da je skoro pa aprililililili....

Link to post
Share on other sites