323 e36 karavan od clana glanz


Recommended Posts

Kupljen auto. Dat kesh.

U očekivanju da je fer prodavac, čovek je opisao auto manje ili više to je bilo to. A onda sleće problemi.

 

Drug moj poslacu ti osiguranje i dva ključa sledeće nedelje. Prodjose 4 nedelje jedva dobio rezervni točak. Od ključeva ni traga. Osiguranje koje je dobijeno je isteklo davnih dana. 20 puta pokusavano rešiti problem i nema ničeg od toga. Savetujem na opreznost kad se trguje da dotičnim članom.

Link to post
Share on other sites

Па ниси први  а ни задњи који је има неке проблеме када купи ауто од неког са форума...надам се да ћеш решити све а те неће товарити после као појединце овде 9_9

Link to post
Share on other sites

E ovako,

Posto sam konacno dosao kuci i stavio tel na punjac mogu i ja da napisem po koju rec i malo ozbiljnije odgovorim na ovu temu. Pre svega auto nije opisan "MANJE ILI VISE" nego bas kako jeste i kako stoji, dakle sve vrline i mane auta koje su meni poznate navedene su i lepo objasnjene, nista nije izostavljeno, jer da jeste ne biste na kraju ni kupili auto. Kontaktiran sam preko FB od strane coveka za kog sam cuo da je ozbiljan u svakom smislu, da se bavi muzikom, da je dobar covek, trgovac, prodavac itd... Nemanja Veselinovic aka shmajser. Covek je dosao i doveo druga sa sobom, koji trazi da kupi auto, i na tome sam mu zahvalan jer je od mnogih automobila uzeo i preporucio mu moj. Kao sto i sam rece auto sam mu preoteo ispred nosa kad se prvi put prodavao za 2000e i tu mu ne mogu nista jer i ja sam auto kupio bukvalno na nevidjeno, nazvao coveka i rekao mu da mi doveze auto za BG i uzme svoje pare, u auto sam se zaljubio na oglasu! Dalje, u sam automobil, sto i sami znate sam poprilicno ulozio, sto sam ugrubo sabrao i dosao do cifre od 2800e i rekao sam coveku da mi je to apsolutno zadnja cena ispod koje necu da idem pa sve da je motor prolupao a limarija istrulila (sto nije). Uz automobil sam dao sve sto sam imao ( fabricke retrovizore, hella black stopove, brembo pancirna creva za kocnice, ate racing kociono ulje, originalnu prvu pomoc i pratecu opremu i sve ostalo sto sam imao uz auto) ostao sam duzan da mu dostavim rezervni tocak koji mi je bio kod druga polisu i rezervne kljuceve. Tacno je da je sacekao malo duze da mu to spremim jer sam imao puno posla i na kraju se ispostavilo da sam rezervne kljuceve izgubio. Rekao sam lepo coveku da cu mu platiti narezivanje rezervnog kljuca ako ne uspem da pronadjem gde sam zaturio njegove originalne. Ovo sa polisom nisam imao pojma do danas da je istekla cim mi se na to pozalio ja sam kontaktirao bivseg vlasnika auta i zamolio ga da u ponedeljak izvadi duplikat polise jer ni sam nisam znao da je ova koju sam imao istekla...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

d5298e816c1c9045cd6355296fc5a308.jpg7ad4a002f2a4d9d56de407bca9404781.jpgc759256ad0f5968125f6f83f56b7ced4.jpg

Evo malo slika prepiske da ne bude da sad izmisljam neke price

a49752a52a27a008d09ea2b30edbe62d.jpg

Slika originalnog rez tocka koji je poslat

71c1b048b5434750b55ad0b67d73db4d.jpg

Slike kljuceva i servisnih kartica pre nego sto su izgubljene

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Na kraju svega i javno se ovde obavezujem da cu resiti da se coveku dostavi duplikat polise osiguranja kao i da se napravi rezervni kljuc, a ako i to Nemanji i njegovom drugu ne odgovara u svako doba mogu doci i doterati auto nazad a za njega dobiti novac koliko su ga i platili 2800e. Jos jednom izvinjenje shmajseru i svima na smetnji

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Svima za nauk, pare uvek poslednje, posle prevoda i ostalih zajebancija. Zlaja je u ovom slucaju nemocan da ti stvori polisu ili rezervne kljuceve iz navedenih razloga, ali kupac trpi zbog te polise. Jbg, resicete to..

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, StunterSM said:

Svima za nauk, pare uvek poslednje, posle prevoda i ostalih zajebancija. Zlaja je u ovom slucaju nemocan da ti stvori polisu ili rezervne kljuceve iz navedenih razloga, ali kupac trpi zbog te polise. Jbg, resicete to..

Pazi da ti neko ne prevede auto bez para.

Link to post
Share on other sites