E46 Misljenja


Recommended Posts

Imam takav samo manual, prezadovoljan sam, auto lepo ide, dosta brzo navuce 200, malo trosi, motori su odlicni.

A taj od 195 hiljada nije toliko sigurno presao osim ako ne kosta oko 7000e (pod uslovom da nije kupe ako jeste onda 9000e). Drugar ima Compact 320d od pravih 270 hiljada za njegov auto bi se moglo reci da je kao nov. Tako da sve sto gledas na trzistu u normalnoj ceni je preslo izmedju 400 i 500 hiljada km i neka te to ne brine.

Ne gledaj sta pise na satu nego gledaj stanje ili ako ne znas plati majstora.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, M-gen said:

uzmi malo pretrazi forum o tom autu ima barem 50 tema..

 

Ako mi verujed oci su mi ispale juce ceo dan sam na forumu i nikako na da nadjem nesto o automatiku, video sam samo da je neko imao problem sa turbinom. Mene pre svega taj menjac zanima jer ne znam niko ko je vozio automatika.

Za kilometrazu sam svestan da nije presao toliko, ali sta da radim kad u oglasima nema e46-ica preko 220 hiljada. Bio je na dijagnostici sve je super, i u principu i na oko izgleda bas ocuvano a i cena mu nije mala.

Link to post
Share on other sites

Kilometrazu proveri na kljucu, to je bar lako a koliko toliko je merodavno. Cisto da vidis da nije presao bas 700k. Menjac probas malo uzbrdo dal drzi dal kliza i slicno, ali generalno su dobri. Taj motor ima neke svoje mane ali je daleko bolji od 136ks i daleko losiji od 3.0d koji opet ima neke svoje mane u nasoj zemlji.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Djoksa530i said:

Kilometrazu proveri na kljucu, to je bar lako a koliko toliko je merodavno. Cisto da vidis da nije presao bas 700k. Menjac probas malo uzbrdo dal drzi dal kliza i slicno, ali generalno su dobri. Taj motor ima neke svoje mane ali je daleko bolji od 136ks i daleko losiji od 3.0d koji opet ima neke svoje mane u nasoj zemlji.

Hvala puno, mislim da je sve ok sa menjacem u voznji, a to za 3.0 se apsolutno slazem ali registracija me ubi.

Link to post
Share on other sites