Recommended Posts

Ljudi Da li neko zna sta bi moglo da bude u pitanju, auto kada se upali par sekundi dok gori lampica za ulje ima zvuk kao da radi bez ulja jel ima on neki nepovratni ventil za ulje koji neda da se svo ulje slegne? Jel ima neko ideju sta je problem?

Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom imao dobru volju da zamenim, ispustio antifriz, skinuo plastike sa motora, smorio se, sve vratio, ozracio sistem za hladjenje i otisao sa burazerom na vinjak :D Ovde mi za ruke traze 5000 i da donesem nove zaptivke za kuciste i hladnjak ulja sto realno za ovakav sex nije mnogo. Sad pitanje je koliko ovakva voznja steti motoru, na stranim forumima je ovo cest problem ali neki tako voze godinama..

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Milan Dimke Dimitrijevic said:

Mora celo kuciste. I mene zeza to, nabavio sam drugo kuciste ali ima dostaaa posla da se zameni. Moze da bude i hidro spaner ali pre ce biti da je do ventila u kucistu. Jel ti brzo ugasi lampu kad ga upalis 10ak minuta po gasenju?

Kada odstoji 10 min kada je auto veće paljen i vruc i nakon toga ga upalim, onda to traje dosta krace, kao da za senundu dobije ulje, dok ako je duze stajao onda je isto kao da je hladan traje i po par sekundi. Kako znati da li je u pitanju hidro spaner ili kuciste?
 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...