Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

Par novih slika, išlo se na more 1600km pređenih bez bilo kakvih problema i sa iznenađujuće malom potrošnjom, 88 litara goriva je potrosio za tu kilometrazu. 5.5l/100km

bmw_11.jpg

bmw_22.jpg

bmw_33.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala, trudim se da bude uvek sve tip top :)   sad mi ide registracija, i mali servis, preslo se vec skoro 10k km.  Posle radim komplet osvetljenje u led varijantu, pa me zanima da li ce paliti greske na obicne led, ili moram can bus stavljati.

Ako je neko radio ovo na e46, trebale bi mi informacije koliko sijalica treba i koje. Unapred hvala ;) 

Link to post
Share on other sites

Ovaj info zanima i mene oko greski i dimenzija sijalica :D ja mislim da ne pali greske jer meni nije pokazivalo gresku kada sam izvadio jednu sijalicu, mada opet ovo je samo misljenje, valjda ce se javiti neko strucniji

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da li je moguce nekako sa fabrickog cd playera izvuci aux ili jos bolje usb prikljucak?  imam i ovaj fabricki izvod za ipad pa ako ima neka varijatna preko njega bilo bi super

Da li je neko pokusao nesto slicno da uradi na e46? 

evo slika kako izgleda ovaj izvod od Ipad

ipad.jpg

Link to post
Share on other sites

Video sam malopre kod tebe u tebi, definitivno najbolja varijanta za resenje muzike pogotovo sto i kontrole preko volana imaju funkciju :)  bacam se u potragu, ako ima neko nek pise u inbox 

casper46   hvala drug na brzom odgovoru ;)

Link to post
Share on other sites

Mogu ja to da ti nabavim, ali je malo skuplje od onoga sto Casper kaze. Nisam siguran tacno, moram da proverim tacnu cenu, ali je tu nesto malo preko 100e. Ima za USB, AUX, SD karticu i ne znam sta jos. Naravno novo je, ne polovno. Pa ako te zanima pitacu za tacnu cenu.

Link to post
Share on other sites

Pa brate ako je 100+ €, dodaš još 150 i kupiš "mlatimediju" :)

Ja sam uzeo kod nekog lika iz NS.a (baš mi je Sale preporučio), prezadovoljan sam za sada. Manu jednu ne mogu da joj nađem. Od fabričkog CD-playera se čuje bar duplo bolje. Naravno rade i komande na volanu.

Baš se nisam pokajao.

Link to post
Share on other sites

@smg   da li imas kontakt od tog lika iz Novog Sada za multimediju, i ako imas neku sliku ili specifikacije mulitmedije bilo bi super :) mozda je ipak to najbolja opcija, jer u e46 se bas lepo  uklapa u ostatak enterijera a i korisno je :)

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Sale-Sombor said:

Dusan 065 2552323

U NS kod Futoske pijace blizu je radnja u pasazu. Imaju bukvalno sve sto pozelis. Takodje sam i ja za moj e46 uzeo svoju kod njih. Sad koje su cene ne znam, preporucujem samo android.

 

To je taj, ali nisu više kod Futoške pijace (doduše, možda i jesu).

Ja sam kod njih kupio dve do sada. Jednu za sebe jednu za šuraka. Moju mi je doneo do firme (radim u NS na Limanu :) ), a za drugu sam išao u radnju (možda je i magacin) u nekom prolazu i Jevrejskoj (17 čini mi se).

 

Moja ima Android 6.0, ekran je 1024x600, quad core (jebemliga snapdragon ili šta već) 1.5 GB RAM-a i 11 GB interne memorije, dva USB slota, GSM modem, Wifi (wifi hotspot), dva čitača micro sd kartica. Ima bluetooth, i rade komande na volanu. Povezao sam i zadnju kamericu, radi lepo. Preko CAN BUS-a dobija signal da je u rikvercu i pali zadnju kameru. Isto tako možeš da namestiš osvetlenje da radi kada upališ svetlo, da smanji pozadinsko osvetljenje.

 

Ja sam za sada zadovoljan, tu je kod mene dva meseca.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Igor_NS said:

@smg   da li imas kontakt od tog lika iz Novog Sada za multimediju, i ako imas neku sliku ili specifikacije mulitmedije bilo bi super :) mozda je ipak to najbolja opcija, jer u e46 se bas lepo  uklapa u ostatak enterijera a i korisno je :)

Zaboravih da dodam, ufotkaću baš moju da vidiš kako je "čučnulo" u kola.

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Simson said:

Jel znas da li imaju multimadiju za e90?

Ako je pitanje za mene ... ne znam. U "magacinu" / radnji sam video jedno 15ak različitih, ali nisam ulazio da vidim za koje automobile su. Najbolje je da pozoveš čoveka.

Link to post
Share on other sites