Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

2 minutes ago, marko13 said:

Nije bas da odmah idu u smece al ajde. To za slep je super. Ali... zateknes se u nekoj nedodjiji, necu u kolima 2dece. Ne ceka mi se slep.

Meni su na fordaciji, kada sam cekao slep pukle dve desne (upao u rupu, ne dublju od 5cm). Trudna zena, sveti Jovan, doduse, nije vukojebina. Na putu izmedju B Koviljace i Malog Zvornika.

Oni u stvari posalju nekog lokalca sa kojim imaju ugovor. Ja nisam imao alternativu nego da cekam, samo jednu rez gumu sam imao ...

Copavac je keva, ja to furam u e36ici sa plinom. Necu crci za toliko manji gepek (doduse sada nije ni bitno vise, otkako je ne koristimo za duze puteve).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma po lokalu u radiusu od 100-150km. Nista, copavac u garazi. Ako bas bude frka donece mi neko. Hvala bogu imam ko :-)

Za dalje copavac u gepek. Ali evo ako na more budemo kolima bice frka sve da stane. E90 je mali auto.

Dvoje male dece, ali najvise me kolje sto za mladje jos imamo kolica! Koja pojedu pola gepeka! Ali redjacu u visinu I sve uhvatim mrezicom za motore da ne leti I ne polomim zadnje staklo. 

Link to post
Share on other sites

Jel si video nekad run-flat gume koje su presle 20 km izduvane?

Razvaljene su. Naravno da su za kantu :(

 

BTW, guma vrlo retko bude samo malo probusena i to se vrlo lako i brzo zakrpi setom za krpljenje.

Ali kad je isecena ne pomaze nikakav set za krpljenje i nikakva run-flat guma.

Link to post
Share on other sites

Ma sve jasno, video runflet vise puta. Kolega ima na 520 sa runflet. Nista mu ne fali veruj mi.

Samo ima jos jedna fora lepo pise koliko brzo treba da se vozi kada se probusi. Verovatno to niko ne gleda...

Ali ok, svakako sam kupio nove BF pre mesec dana. Zimske cu Sava tako da ne planiram skoro da vidim nove gume :D

Link to post
Share on other sites

Ja cu morati da uzimam letnje za sleecu sezonu. Ako auto ostane kod mene do tada(verovatno hoce) i felne cu uzimati pre toga. Kao sto je @Delija pomenuo, jedna od najboljih letnjih guma, i najverovatnije ce biti moj izbor Michelin Pilot Sport 4. A RF sam dobio, svakako ne bih kupovao. I moram da nabavim copavac 17" :D

Link to post
Share on other sites

Nisam nasao nigde copavac 17" trazio sam. Kupio sam 16" bas zato.

Kupio sam odmah i jos jedan set felni 17" za zimske gume. Necu da se cimam sa premontiranjem guma svaki put. Uzeo sam neke isto BMW original sa e90 samo ne znam koja im je oznaka. Prodavao lik sve sa gumama(ocajne) pa smo se dogovorili da ja lepo skinem i vratim mu te "odlicne" gume a da on spusti cenu :) 200e 4komada.

Link to post
Share on other sites

Ja sam nasao 17" copavac na oglasima 100, 120e . Po meni puno, na kraju sam razmisljao da kupim raspar felnu 17(ima ih po oglasima za male pare) i gumu, namotiram, napumpam ii u gepek kada se ide na neku put .... po gradu repair kit 

Link to post
Share on other sites

nisam još uzeo, čekam da iskoči nešto polovno a dobro,  gledao sam tigar UHP nove(5.500rsd) i iskreno guma mi deluje baš plastično i šara mi je nekako ružna  pa se nisam odlučio za njih :)
ako neko sa foruma ima 225/45 17" dot ne stariji od 2015 za prodati neka piše u inbox

Link to post
Share on other sites

Razmisljam da prednju masku menjam, da ne bude hrom nego mat crna
Kako bi se to uklopilo vase misljenje? da li bi dobio izgled na agresivnosti s obzirom da je crn i auto ili je bolje da ostavim hrom :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mare ETF said:

Sta znam ja na metalik sivoj boji imam hrom masku, gledao sam kako izgledaju mat crne i ne svidja mi se iskreno iako se vecini svidja :D 

Post sam poceo sa “O ukusima...”, za moj ukus na crnom/teget - generalno na tamnom autu, nekako se utopi skroz, a hrom ga bas lepo odvoji. Isto tako i ceni na svetloj boji.

Link to post
Share on other sites

Na nekoj grupi na fb sam naleteo na tu sliku, baš lep bmw samo kako vozi na ovim felnama svaka mu čast

Meni 17 prevelike za ove nase puteve a ovo su 19ke ?

Link to post
Share on other sites