Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igore, jesi li ti to kod mene u komšiluku? ;)
Tablice nisu iste, ali dao bi se čovek prevariti.

Slike su digitalno zumirane, delovalo bi čudno da sam sišao dole i fotografisao tuđ auto.

 

IMG-7697.jpg

IMG-7698.jpg

Link to post
Share on other sites

brat blizanac, isti bukvalno :D  Nisam ga vidjao po NS, al kad ga sretnem reci cu mu da menja nesto ili on ili ja :D  volim da mi je auto jedinstven i ovo mi se sad ne svidja nikako :D

Link to post
Share on other sites

Ko moze u Ns da mi uradi prstenove u farovima, ima li preporuka za nekog proverenog majstora
Isto pitanje i za poliranje auta i neke sitne limarijske radove? treba mi neko pouzdan, da to odradi kako valja :)

Link to post
Share on other sites

@pesimista 
Sad sam poručio neke patosnice tepih i onaj cup holder sto ide umesto obicne one plastike u sredini, treba još gume da rešim i promenim viljušku prednju desnu a onda na red dolazi i masku u mat crnoj varijanti :D

@
Sale-Sombor
hvala Sale, ali ipak bi negde tu u NS da se ne cimam :)

Jel ide neko na skup u nedelju u Bg-u?


 

Link to post
Share on other sites

Stigle patosnice nisam baš odušvljen zbog oznake na njima,ali nisam mogao naći da imaju samo oznaku M a da bude bez ičega opet nije zanimljivo.
Stop svetla mala na gepeku su bila matirala i jedno se odlepilo pa sam uzeo oba nova

@castor
https://www.facebook.com/events/594590450881111/
evo link na koji skup mislim



patosnice11.jpg

m22.jpg

svetla_1.jpg

Link to post
Share on other sites

Zamenjena i ručica menjača ne planirano, video sam u jednom autu na skupu istu takvu i svidelo mi se kako leži u ruci :) (moja stara je na prodaju, ako nekom treba takođe sa M oznakom i bez greške)
Još jedan detalj što se tiče enterijera je konačno nabavljen, radi se o ovoj alu papučici koja je falila, skroz levo tzv. footrest  

enterijer_1.jpg

menajc1.jpg

papucice_alu.jpg

Link to post
Share on other sites

Odrađen set kvačila luk-ov, zamenjena viljuška desna, i još neke sitnice rešene.
Konačno sve potpuno ispravno što se tiče mehanike, i možemo sada da se vratimo estetskim detaljima mada i tu nema još puno da se radi.
 

Ako neko ima da proda ili zna nekog ko ima krilo(blatobran) kod boje BLACK SAPPHIRE METALLIC(475) ponude u inbox. To je i jedini problem sto se limarije tice, malo je pokazalo pa da i to resimo.
 

Link to post
Share on other sites

Druze, jesi li nasao nekoga za poliranje automobila (okolina NS)? Ako jesti, kako si zadovoljan?

Treba mom kolegi, malo su mu na parkingu oljustili auto ...

Link to post
Share on other sites

Pro Shine (Rele) iz SM bi imao 100% preporuku da i dalje postoji iliti da je i dalje u Srbiji, ali to nije Novi Sad :)

Sada jedini za koje moze da se da takva preporuka je Garage 73 iz BGa.

 

p.s. Za to za sta smg trazi majstora za poliranje - poliranje ne pomaze i tu nema pomoci.

Link to post
Share on other sites

Nije samo Garaza, postoji jos detailera koji znaju da rade svoj poso, pritom ne deru sa cenama kao Garage73.

Moja preporuka ako vec gledas BG, odnos ulozeno-dobijeno je MPolish, momci rade vrhnunski posao i jako su ozbiljni. ;)

Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za vlasnika ovog lepotana, gde je i koliko kosta nasao ovu rucicu menjaca, izginuh da je nadjem al nema je nigde, veliki pozdrav!

Link to post
Share on other sites