Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

Sava intensa uhp 2   225/45 17" 91Y

Uzete dve nove, cena 6.700rsd

Prvi utisci sasvim dobri, extra drži, tiha u vožnji. Videćemo kako će se pokazati u daljoj eksploataciji. 

 

20180606_190257.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigao i cup holder pre par dana :)  poručeno sa Aliexpress-a
Polako se privodi kraju izgled enterijera, fali još multimedija i možda led rasveta (sijalice lošeg kvaliteta pa da ne menjam svako malo po neku) ali možda i uradim videću još :)

m32.jpg

m3_1.jpg
                                                                                                                                                                 
  m34.jpgm33.jpg 

Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Igor_NS said:

20tak dana otp. ?

U, pa nije strasno. Ko ce vise pohvatati one kineze s tim rokovima, moze biti 5 dana, moze 60 dana.?

Link to post
Share on other sites

bukvalno nema pravila, nekad se čeka duže nekada kraće, a desi se i da nikad ne stigne poručeno :)

evo jedna profi slika sa skupa u Šabcu :)


e46_m.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ponovo se na more išlo sa e46, bez ikakvih problema 1.700km ukupno za nedelju dana po brdovitoj Crnoj Gori ?  Zakazan mali servis, ove godine nešto ranije nagurali 10.000km, a ide i registracija krajem Septembra.

more_1.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

nisu nova nego polovna.., to jest polovnO posto je jedno.... :P

Pitao sam ga gde je trulo misleci na staro?

ne sme tocak da dohvati krilo sem ako je neki siri, veci, itd, trule oni iz drugh razloga.. ;)

 

 

Link to post
Share on other sites

Samo udaran ili cesan ce truliti. BMW je podcincana limarija kao i audi, fabricki ne bi trebalo. Osim ako so pojede u Norveskoj, a caletovih 10 bembara i moja 2 nikad ni jedan tackicu nije imao...

Link to post
Share on other sites

Evo i slika starog, a bila je samo jedna tackica kad sam kupio auto, moguce da je ranije tu bio udaren pa da je radjeno. Imam jos nazad na pragu da resim neku sitnicu i onda je limarijski bez greske. Kaze mi ovaj limar kakvih e46 mi dovlace ovaj je zlatan  i svi imaju iste probleme (blatobrani, pragovi)

krilooaaaaa.jpg

Link to post
Share on other sites