Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pozdrav ekipa, da li je neko imao iskustva sa mulitmediom sa windows operativnim sistemom?  Kako su se pokazale, koja je razlika kada se poredi sa android, sem ta sto je razlika u ceni drastična :)  po izgledu su identične

mmmm.jpg


 

Link to post
Share on other sites
Pozdrav ekipa, da li je neko imao iskustva sa mulitmediom sa windows operativnim sistemom?  Kako su se pokazale, koja je razlika kada se poredi sa android, sem ta sto je razlika u ceni drastična [emoji4]  po izgledu su identične

mmmm.jpg

 
Kao i telefoni, mnogo manja podrska, skoro da nema update, slaba pokrivenost aplikacijama, drugar je imao recimo onu aplikaciju sto cita obrtaje, temp ulja vode i sl i problem je bio aplikacije nemaju rezolucije ekrana pa je bilo nesto na pola ocajno izgledale. Za osnovnu upotrebu skroz ok, ali sto se tice personalizacije neces se usreciti. Razmisli dva puta, kako ce to izgledati za godinu dve kad trebas updateovati navigaciju, i ostale aplikacije ukratko da valja jos uvek bi se pravili windows telefona :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Windows telefoni se i dalje prave [emoji16]
Imao sam je u kolima, nikakav problem, navigacija ide s eksterne kartice tako da mozes da ubacujes nove mape po zelji, ja sam koristio igo. Nema dodatnih aplikacija, to stoji, mada meni nisu ni trebale, jedino mi je mozda falio wifi, ali to sam resavao youtube s telefona i preko blututa na navigaciju.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 2/17/2019 at 7:01 AM, marko84 said:

Windows telefoni se i dalje prave emoji16.png
 

Windows na telefonu i taj windows na navigaciji (Windows CE) nemaju dodirnih tacaka :).

Elem, iGo prilicno lepse radi na tim windows CE (ne znam zasto) ... ali osim tog iGO-a, ni jedna druga aplikacija ne postoji a da ja znam ...

Sa Androidom druga prica, ima ih tonu (doduse svede se sve na player i navigaciju). Ja recimo u Srbistanu vise koristim google mape nego iGO, zbog saobracaja, bolje pokrivenosti i slicno. Na windows-ima, kapiram da to ne moze ...

Moj glas ide ka Android mlatimediji ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro kupio android I odlicna je, svidja mi se jer moze da radi navigacija i da slusas muziku u isto vreme(nisam siguran da to moze na windows-u). Odlicna je rezolucija, lepo radi internet, skinuo sam youtube I jos neke aplikacije I sve odlicno funkcionise. Ima dosta svoje memorije tako da muziku I spotove mozes da skladistis na njoj ne treba ti usb ili sd kartica. Vidim da si iz NS pa ako te zanima mozes da pogledas moju kako funkcionise pre kupovine. Ja sam porucio iz kine oko 220e me izasla sa postarinom I sam sam je povezao tako da je cena ok. Javi se slobodno ako hoces da testiras ili ako bude trebala pomoc oko povezivanja I slicno.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam narucio direktno kod nas je bi me ubila carina I bilo bi sigurno preko 300e, ja sam porucio kod poznanika u Hrvatsku pa nije bilo carine. Koliko sam video on skapirao da je to meni ispalo dosta povoljno pa je sad poceo da porucuje I da prodaje za nekih 250e. Flatonboo ili mekede kucaj na aliexpresu to su dve najcesce porucivane I sa najboljim ocenama.

Link to post
Share on other sites

A jedno pitanje, ja imam fabricku navigaciju i MK3 komp u gepeku, mislio sam preci na MK4 koji je 100e ali sta dobijam, zastareli sistem. I ja sam kao kolege razmisljao da predjem na android varijantu da bih malo uzivao u 21om veku, problem je sta mene koci. Vidim da vi svi imate Eurojack nazad i plug and play je svima. Al ja posto imam fabricku navigaciju imam onaj beli i plavi dzek samo iza plejera... Da li postoji neki adapter uz tu navigaciju ili sta kako? Ima li neko iskustva. Veoma bih bio zahvalan. Svako dobro kolege po volanu!

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, NikNS said:

A jedno pitanje, ja imam fabricku navigaciju i MK3 komp u gepeku, mislio sam preci na MK4 koji je 100e ali sta dobijam, zastareli sistem. I ja sam kao kolege razmisljao da predjem na android varijantu da bih malo uzivao u 21om veku, problem je sta mene koci. Vidim da vi svi imate Eurojack nazad i plug and play je svima. Al ja posto imam fabricku navigaciju imam onaj beli i plavi dzek samo iza plejera... Da li postoji neki adapter uz tu navigaciju ili sta kako? Ima li neko iskustva. Veoma bih bio zahvalan. Svako dobro kolege po volanu!

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Mislim da moras da dovuces instalaciju iz gepeka napred da bi mogao dobro sve da povezes. Znam da oni koji prodaju i ugradjuju te navigacije to naplacuju oko 100e bas zbog komplikovane ugradnje. 

Link to post
Share on other sites

Kada kupujes na aliju, odaberes koja varijanta (sa fabrickom multimedijom ili ne), i oni ti posalju kabal. Ostalo kapiram da je plug and play (osim cimanja provlacenja kabla. A ako mene pitas, nije to neko cimanje.

Link to post
Share on other sites

Za tebe postoji dodatni kabli koji mora da se kupi, to isto moze da se poruci za alija.Sve u svemu nije tesko da se poveze u svakom slucaju. To je 10ak minuta posla, najteza stvar je meni bila uglaviti multimediju zbog gomile kablova koje ima, samo mi je to bio problem dok nisam uspeo lepo da ih rasporedim da multimedija legne kako treba.

Link to post
Share on other sites

I meni nekako android deluje bolja varijanta, koristim i telefone sa tom platformom i već sam navikao :)   
mada ovu windows novu imam za 170e, a android ispod 300e teško. 

Još jedno pitanje, koje sijalice idu u maglenke m branika?

 

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites
I meni nekako android deluje bolja varijanta, koristim i telefone sa tom platformom i već sam navikao [emoji4]   
mada ovu windows novu imam za 170e, a android ispod 300e teško. 

Još jedno pitanje, koje sijalice idu u maglenke m branika?
 
Mislim da je H11 ili HB4 ko i u sve ostale...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

@NikiNS   hvala na info, uzeo sam danas led pozicije i maglenke :)

samo pozicije
led1.jpg

pozicije + ksenoni
52557706-1486539824810189-56091265243482

maglenke nisam stigao danas, sutra ću ih montirati, uglavnom uzeo sam ove malo kvalitetnije trebalo bi biti ok :)

ld2.jpg  ld3.jpg

novi privezak na ključu :)

pr2.jpg   pr.jpg

Lepo vreme iskorišćeno za full pranje i detailing, kako spolja tako i unutra, malo slika zimskog seta koji bi uskoro mogao da se skida i vraćamo style 68 :)

zim.jpg

zim4.jpg

                                                                                                                             

 

Link to post
Share on other sites
@NikiNS   hvala na info, uzeo sam danas led pozicije i maglenke [emoji4]

samo pozicije
led1.jpg

pozicije + ksenoni
52557706-1486539824810189-5609126524348268544-n.jpg

maglenke nisam stigao danas, sutra ću ih montirati, uglavnom uzeo sam ove malo kvalitetnije trebalo bi biti ok [emoji4]

ld2.jpg  ld3.jpg

novi privezak na ključu [emoji4]
pr2.jpg   pr.jpg

Lepo vreme iskorišćeno za full pranje i detailing, kako spolja tako i unutra, malo slika zimskog seta koji bi uskoro mogao da se skida i vraćamo style 68 [emoji4]

zim.jpg

zim4.jpg
                                                                                                                             
 
Nista, odlicno izgleda, cak i ovaj zimski set nije uopste los. Ja sam vratio sve zuto jer nisam uzimao te led sijalice u maglenkama, kad ubacis baci jednu sliku da vidim kako cuci to ubijaju me ove zute u pojam. :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Biće slika sutra kad se sve popali u led-u, i mene su smorile žute kad već imam ksenon svetla onda i ostalo neka bude led :)
Dobre su felne, očuvane bez packe, a imaju lep et(18) dosta su izbačene pa deluju veće nego što jesu :)

 

Link to post
Share on other sites