Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@marko13
nije crkla, ali nije bas ni sjajna hvata visoko treba malo sajle da se prešteluju, ne bi on krenuo nigde ni da se skloni kamen ali za svaki slučaj :)

@tatkonadzeja
verovatno mislis na sijalice led u maglenkama, u Ns u radnji RB Auto, 3.000rsd cena

http://rbautons.com/shop/index.php?route=product/product&path=101&product_id=3296

verovatno može i da se naruči.

Link to post
Share on other sites

Ljudi pozdrav. Imam problem jedan. Naimer sjebao sam prednji branik raspalio sam u kera i puko.. Nadjem ja drugi i u boji crnoj sa maglenkama, ma sve full. Medjutim boja branika je 475 black saphire mettalic, a moja boja auta je schwartz 2-668. Ima li neke drasticne razlike u te dve boje, auta su isto godiste? 

Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Fandjo92 said:

Ljudi pozdrav. Imam problem jedan. Naimer sjebao sam prednji branik raspalio sam u kera i puko.. Nadjem ja drugi i u boji crnoj sa maglenkama, ma sve full. Medjutim boja branika je 475 black saphire mettalic, a moja boja auta je schwartz 2-668. Ima li neke drasticne razlike u te dve boje, auta su isto godiste? 

Ako su razliciti kodovi boja, onda postoje razlike u nijansi crne boje. Ako previse ne odudara na autu, ugradi tako i uzivaj.

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Fandjo92 said:

Ljudi pozdrav. Imam problem jedan. Naimer sjebao sam prednji branik raspalio sam u kera i puko.. Nadjem ja drugi i u boji crnoj sa maglenkama, ma sve full. Medjutim boja branika je 475 black saphire mettalic, a moja boja auta je schwartz 2-668. Ima li neke drasticne razlike u te dve boje, auta su isto godiste? 

BLACK SAPHIRE TI JE SA PERLICAMA BOJA,OVA DRUGA OBIČNA CRNA,VELIKA JE RAZLIKA..IZVINJAVAM SE NA VELIKIM SLOVIMA,mrzelo me da kucam ponovo,ostao caps lock

Link to post
Share on other sites

@smg  više estetika nego što sad nešto prejako sija, ali kada se popali sve komplet sa ksenonima bukvalno dan :) 

Ja maglenke inače vozim po danu kao dnevna svetla, ne dira niko za sada :)


 

Link to post
Share on other sites
[mention=43559]smg[/mention]  više estetika nego što sad nešto prejako sija, ali kada se popali sve komplet sa ksenonima bukvalno dan [emoji4] 

Ja maglenke inače vozim po danu kao dnevna svetla, ne dira niko za sada [emoji4]

 
Ja sam se lozio na onaj look iz Bumer filma, pozicije samo zute gore i dole maglenke i vozio tako godinu dana i zaustavljali md nisu pravili problem, i pre 2 meseca me zaustavi i na keca baci klosarsku foru "Jesi li ti platio racun za struju?" Reko da zasto... kad on kao pa upali farove ovo ono. A pola belog dana :) vodi racuna u kamenici jedino bas ih sibaju komplexi...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Drustvo jel ima jos neko iskustva sa ove dve boje? Hoce li da se golim okom primeti velika razlika ili jok? 
Rekao ti je momak gore, jeste razlika i videce se, da je poklopac retrovizora ili antena ne bi, ali ovako branik je povezan sa haubom i krilima tako da se bas vidi. A tek bi bio problem kad bi se ispolirao i doveo u pravi red. Uostalom sto bi se cimao 40 50e ljudi ti ofarbaju branik i miran si. Das jednom ne dajes svaki dan :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Pokusavam da nadjem u boji bas ili da uzimam novi pa da farbam, ovom mom spasa nema puko je bas fino, izvezao sam ga pvc vezicama dok ne nadjem neki drugi. hvala na odgovorima ljudi [emoji4]
Nov imaj u vidu da je kinez i da ce se upasovati relativno ok, ali zimi kad je hladno i zaledi branik dosta su krhki, malo poljubi visok ivicnjak kad parkiravas i ceo se zezne, najbolje je da gledas tako neki oem elasticniji su dosta. Meni je zadnji branik standardni original imao udes, udario me lik na semaforu nazad samo mi cep za kuku ispao i to je to, izgreban jeste ali nije puko, a udarac nije bio mali zadnji vezni lim mi podvukao jedva sam rezervni tocak izvadio... Eto cisto neko moje misljenje i iskustvo. Srecno u potrazi.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, NikNS said:
20 hours ago, NikNS said:

Ja sam se lozio na onaj look iz Bumer filma, pozicije samo zute gore i dole maglenke i vozio tako godinu dana i zaustavljali md nisu pravili problem, i pre 2 meseca me zaustavi i na keca baci klosarsku foru "Jesi li ti platio racun za struju?" Reko da zasto... kad on kao pa upali farove ovo ono. A pola belog dana :) vodi racuna u kamenici jedino bas ih sibaju komplexi...

 

Jel film za preporuku, nisam gledao :)  
Uvek može da se naleti na nekog nadrndanog, mada eto stvarno do sada nisam imao problema, ne spominju uopšte :)  U kamenici im škola pa mora sve po ps-u :D

Link to post
Share on other sites
Jel film za preporuku, nisam gledao [emoji4]  
Uvek može da se naleti na nekog nadrndanog, mada eto stvarno do sada nisam imao problema, ne spominju uopšte [emoji4]  U kamenici im škola pa mora sve po ps-u [emoji3]
Pa onako, lepe su scene sa BMWom a inace prica je neki fazon 90tih kod nas. Ali generalno opisuje tadasnje stanje u Rusiji. Tako da ok je pogledati ali nije mind blow :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Btw, po novom, zakonski smeju da se koriste maglenke kao dnevna svetla, neki noviji automobili fabricki upotrebljavaju maglenke kao dnevno svetlo, pa su morali da prilagode zakon...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nešto od skorijih ulaganja i sređivanja
-promenjena remenica radilice (ovaj put stavljena neka SNR marka) iz razloga što je izvikani continental trajao svega 25.000km, spolja kao nova, ali dobila luft i čula se. Ne znam više koju ugraditi da valja...

-promenjena i podkrila, a danas stigla i nova ručica menjača :)  (stara je na prodaju ako nekom treba napravićemo dobru cenu, i ona je kao nova bez oštećenja)

rm1.jpg    rm2.jpg 

evo i slika stare, pa ako je neko zainteresovan neka piše u inbox ili na 064/3300927

me2.jpg


 

Link to post
Share on other sites

Corteco se kod drugara pokazao isto kao kod mene continental :)   Majstor mi kaze da ne zna više koje da ugrađuje, misliš platio si kvalitet a dobiješ jedno veliko ništa :)
Još imam i plivajuću remenicu na alternatoru i ne vredi..

Link to post
Share on other sites