Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

Konačno rešena i multimedia, android 8.1 verzija, 2gb rama, ima sve što je potrebno. Još uvek se navikavam i istražujem šta sve ima od opcija :) 

Ugrađivana kod Kacimbasa na Dušanovcu u Bg, odličan majstor za svaku preporuku ;)

mlt2.jpg  mlt1.jpg


Pitanje jedno, posle gašenja auta nešto se čuje iz klime, nešto kao zujanje ili rad nekog elektro uređaja.. Nakon nekog vremena 10tak minuta npr. prestaje taj zvuk, sad da li se nekad opet pojavi dok auto stoji parkiran i ugašen nemam pojma :)

Šta bi to moglo biti, da li to vuče akomulator? da li je možda u pitanju reostat-jež?  Hvala svima unapred :)

 

 

 


 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Igor_NS said:

Pitanje jedno, posle gašenja auta nešto se čuje iz klime, nešto kao zujanje ili rad nekog elektro uređaja.. Nakon nekog vremena 10tak minuta npr. prestaje taj zvuk, sad da li se nekad opet pojavi dok auto stoji parkiran i ugašen nemam pojma :)

Šta bi to moglo biti, da li to vuče akomulator? da li je možda u pitanju reostat-jež?  Hvala svima unapred :)

Za e46 nisam 100% siguran, ali za e36 jesam. Jedinica za klimu ima mali ventilator u sebi, koji radi jos jedno 5-10 minuta nakon sto se auto ugasi. Najverovatnije je to ;) 

Link to post
Share on other sites
Za e46 nisam 100% siguran, ali za e36 jesam. Jedinica za klimu ima mali ventilator u sebi, koji radi jos jedno 5-10 minuta nakon sto se auto ugasi. Najverovatnije je to [emoji6] 
To je to, u pravu si i meni je tako na kraju izvadio sve. Produvao sa kompresovanim vazduhom u maloj boci i ventilatore tj osovine wdom sredio i sad se ne cuje vise

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, NikNS said:

To je to, u pravu si i meni je tako na kraju izvadio sve. Produvao sa kompresovanim vazduhom u maloj boci i ventilatore tj osovine wdom sredio i sad se ne cuje vise

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Znači nije ništa opasno, to mi je bitno :) Videću da malo izduvam kompresorom 

Hvala na info :)

Link to post
Share on other sites
Znači nije ništa opasno, to mi je bitno [emoji4] Videću da malo izduvam kompresorom 

Hvala na info [emoji4]
Da al uzmi onaj u limenci slabiji je pa neces ostetiti nista. A inace nakupi se unutra detinjstvo bmwa tako da bolje izvadi klimu i rasklopi ima na yt tutorial e39source pa ces skontati lako

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na oglasima je nekih mesec dana, slabo zovu, svestan sam da nema ko da plati toliko za e46, ali nije mi žurba da moram da ga prodam. Mene auto stvarno lepo služi, sređujem ga i dalje pripremam za predstojeću sezonu skupova, a kupac ako naiđe super, ako ne opet dobro :)  

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13861512/bmw-320-d

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites
Na oglasima je nekih mesec dana, slabo zovu, svestan sam da nema ko da plati toliko za e46, ali nije mi žurba da moram da ga prodam. Mene auto stvarno lepo služi, sređujem ga i dalje pripremam za predstojeću sezonu skupova, a kupac ako naiđe super, ako ne opet dobro [emoji4]  
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13861512/bmw-320-d
Brate imam tu srecu da znam tvoj auto uzivo i kapa dole za stanje auta. Drugar je prodavao skoro sivi onaj za koji zna ceo NS i vazio je za najbolji ovde, oglasen je za 5500 lik je doao poglefao pruzio ruku i kupio bez cenkanja tvoj nije nimalo iza tako da buxe to dobro. A forica je sto nisi napisao NOV NOV NOV FULL NAVI to odvlaci kupce hahahahahahhaahaha :D salu na stranu milina autic i bice to vrh u oba slucaja.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Igor_NS said:

Na oglasima je nekih mesec dana, slabo zovu, svestan sam da nema ko da plati toliko za e46, ali nije mi žurba da moram da ga prodam. Mene auto stvarno lepo služi, sređujem ga i dalje pripremam za predstojeću sezonu skupova, a kupac ako naiđe super, ako ne opet dobro :)  

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13861512/bmw-320-d

Vidimo se na skupovima?

Link to post
Share on other sites

@NikNS
Hvala drug, da Draganova e46 je stvarno top i vredi te pare, ja isto čekam pravog kupca, ne žurim nigde. Golf2 sređivan koji sam vozio pre bmw-a je stajao na oglasima godinu dana, ali sam na kraju dobio koliko sam smatrao da vredi, tako da samo strpljivo :)  da def mi fali to "BUKVALNO NOV"  u opisu da malo pogura ??

@nismo
naravno, mislim da je prvi u Šapcu, zatim ide Beograd itd. :)  

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Igor_NS said:

@NikNS
Hvala drug, da Draganova e46 je stvarno top i vredi te pare, ja isto čekam pravog kupca, ne žurim nigde. Golf2 sređivan koji sam vozio pre bmw-a je stajao na oglasima godinu dana, ali sam na kraju dobio koliko sam smatrao da vredi, tako da samo strpljivo :)  da def mi fali to "BUKVALNO NOV"  u opisu da malo pogura ??

@nismo
naravno, mislim da je prvi u Šapcu, zatim ide Beograd itd. :)  

Kad je Sabac? Ja od 10.05. nisam u Srbiji...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da li je neko stavljao ove navlake na kočione čeljusti?  Šta mislite o tome, kako će se uklopiti, i koje dimenzije bi mi trebalo, ako je neko već radio. Kako se one pričvrste, lepe se ili?
Dvoumim se između tih navlaka, ili da obojim čeljusti u onu plavu M boju.

navlakaa.jpg

nav2.jpg

pla1.jpg
 

Link to post
Share on other sites

Imas li stvarno Brembo kocnice? Ako nemas onda je po meni jadno da to kacis! Ofarbaj lepo u neku lepu boju i uzivaj.

Ako stavis to satro Brembo to je kao one slike gde na Ladu samaru kace znak BMW

A jos jedna stvar, mozda ja gresim ali koliko se secam za kocnice samim tim i celjosti je bolje da se sto bolje hlade. Ne vidim razlog zasto bi ih ti "ususkavao"

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites

problem je sto te navlake ne idu u single varijanti, to jednostavno mora u paketu sa krilo spojlerom na gepeku bar, a u trojku sa neonkama na podu je bullseye. .

Link to post
Share on other sites

Ipak ništa od brembo plastikica, nije to za ovaj auto, a i montaža je haos lepe se i onda kad treba menjati pločice eto problema ? 

Najverovatnije ću farbati u ovu plavu kao sa druge slike.

Link to post
Share on other sites
Ipak ništa od brembo plastikica, nije to za ovaj auto, a i montaža je haos lepe se i onda kad treba menjati pločice eto problema [emoji16] 
Najverovatnije ću farbati u ovu plavu kao sa druge slike.
Na tvom bi bilo lepo ono zuto-zlatno tj prava M klesta sto imaju. Nosio ih je E46 M3 CSL ako se ne varam

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nije komplikovano. Tabla se skida sa 2 srafa, imas 2 konektora na njoj. Pipavo jeste lepo uglaviti prstenove, al probaj, tesko da mozes nesto da pokvaris. Javi utiske :)

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, pcx said:

Nije komplikovano. Tabla se skida sa 2 srafa, imas 2 konektora na njoj. Pipavo jeste lepo uglaviti prstenove, al probaj, tesko da mozes nesto da pokvaris. Javi utiske :)

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
 

Pazi da ne dohvatis kazaljku, Bog ne moze da ih vrati kako treba...

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Daniel98 said:

Ugradnja je laka.Inace i ako dohvatis kazaljku,samo ih vratis do ono granicnika dole.

Nemoj biti tako siguran, nije ti se izgleda desilo.? Znam neke kojima se desilo, teska zajebancija.

Link to post
Share on other sites