Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

10 minutes ago, NikNS said:

Drugari su tu da te podsete za zazore hahahaha emoji1787.png lepo su ispale celjusti ako ti je za utehu haha

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Ma rešićemo ih, ne mogu ja to tako da gledam, nego sad majstor u gužvi, pa posle ide na godišnji i tako :D 

Čeljusti ja zadovoljan kako je ispalo, nisam hteo da eksperimentišem sa drugim bojama(možda nekad i prefarbam), neka ove sezeno budu crvene :) (+5ks daju čuo sam) :):) 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma rešićemo ih, ne mogu ja to tako da gledam, nego sad majstor u gužvi, pa posle ide na godišnji i tako [emoji3] 

Čeljusti ja zadovoljan kako je ispalo, nisam hteo da eksperimentišem sa drugim bojama(možda nekad i prefarbam), neka ove sezeno budu crvene [emoji4] (+5ks daju čuo sam) [emoji4][emoji4] 
 
Pa da si napisao brembo na njima temperama bilo bi vise ovako to je sto je hahaha. Ma top izgleda ne diraj nista oko kocnica

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Da li je neko ugrađivao kamericu za rikverc na multimediju? koja je procedura ugradnje i koju kamericu uzeti, gde je najbolje da sama kamera bude pozicionirana da to izgleda kulturica? :D

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Igor_NS said:

Da li je neko ugrađivao kamericu za rikverc na multimediju? koja je procedura ugradnje i koju kamericu uzeti, gde je najbolje da sama kamera bude pozicionirana da to izgleda kulturica? :D

Po meni su dve opcije najbolje ili da stavis onu koja dolazi umesto svetla za tablicu ili ona druga koja dolazi komplet sa bravom za gepek i tu se stavlja. 

Ja sam cak uzimao i one sa wifi prijemnicima, gde ne moras da provlacis kablove kroz auto, ali sam imao lose iskustvo sa samim prijemnicima, posto se desavalo da vrlo brzo pocrkaju. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rešena kamerica kod proverenog majstora  Kacimbas Bg :)  po njegovom savetu ubačena ova kamerica, ima metalno kućiste slika odlična, a i fino se uklopila :) 

KACI1.jpg

KACI-2.jpg

kaci3.jpg   kaci-4.jpg


 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Nije se dugo pisalo u temi, bukvalno se samo sipa i vozi u poslednje vreme (unazad tri meseca 6.000km) sluzi extra
 

Od nekih skorijih radova i sređivanja, urađeni su mat sivi prstenovi u tablu, i potpuno led osvetljenje unutar auta.


https://i.postimg.cc/KcggDRGb/p2.jpg

https://postimg.cc/delete/hYV7yVr7/e5d627d1

 

 

 

 

 

 

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Daniel98 said:

Ako nije tajna gde si uzeo patosnice?
Inace vrhunski izgleda.

Patosnice sam dobio uz auto kada sam kupio, original tipske su za e46.

Hvala trudim se da ga držim uredno :)

 

 

5 hours ago, njegovawisost said:

Kakva su ti iskustva s tom multimedijom? Nesto se svi zale da im alab zvuk na FM radiju... Drzis li navigaciju? :D 

 

 

Radi sve ok, ja prezadovoljan :)

Link to post
Share on other sites

Oko 3.000rsd su, nisam ih ja kupovao nego majstor koji mi je ugrađivao (Aleksandar Kacimbas Beograd-Dušanovac). Prstenovi su mat sivi i kvalitetni su u smislu da nema problema kod montaže, nalegnu kako treba :) Mogu ti dati broj od majstora pa da ga pitaš gde je poručio.

Link to post
Share on other sites

Ima na kupujem prodajem i takodje ih ima na polovnim automobilima, bitno vam je samo da je Marka JOM sto sam vec i pisao, jedino su JOM odradjeni tako da skljocnu i da izgleda fabricki :) Ja imam hrom sive 20e su kostali i top su

Link to post
Share on other sites

Ekipa zajebancija ovi prstenovi za tablu. 

Na Aliju imaju kao hromirani (nisu kao oni na KP od 800 dinara) za 9-10$ pa ću videti kakve cene daju za crni petak. 

Mada u prošlom e46 sam koristio ove od 800 din i bili su ok, svakako je lepše izgledalo nego bez njih. Ali ovi veći su dosta lepši. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Iskoristilo se lepo vreme za vikend da se detaljno sredi autic, malo novih slika. Od ulaganja u skorije vreme remenica radilice, corteco 20.000rsd sa zamenom :)  prethodna SNR trajala svega 15.000km odlepio sam, počeo auto nešto da se čuje čudno, več sam mislio da je nešto do motora..

bmw11.jpg


bm2333.jpg

mbn.jpg

bm244.jpg


 

Link to post
Share on other sites

Da da kod Vojvodića se održava auto, on je menjao remenicu. Mislim da si mi baš ti njega preporučio još pre tri godine kada sam predstavio auto na forumu, od tada samo kod njega teram 😉

Hvala držim ga uredno koliko je moguće 😃

Ima plivajuća remenica na alternatoru 😃

Link to post
Share on other sites

He, moguce je. :) Sa povratkom na Bmw sam se i ja vratio opet kod njega. :)

Ne znam da li ima razlike izmedju remenice za e60 i e46? Ako si toliko platio sa zamenom to je super. 

Jel ti Milos stavljao i plivajucu na alternator?

Link to post
Share on other sites