Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

Da da. :)

Super si prosao onda, meni su rekli da je sama remenica oko 25000, ali sam je ja nasao preko prijatelja za 18000 Corteco, a ruke ne znam tacno koliko je samo za to naplatio, posto sam radio kompletan servis, al je svakako bila bas jaka cifra, pa kad mi je spomenuo da preporucuje da se radi i ta plivajuca za alternator, veruj da nisam pomislio ni da pitam koliko bi me jos to dodatno kostalo. 😀 Jel znas cenu samo za to koliko je bilo?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dulebp

ne znam tačno koliko je samo to bilo, isto sam radio uz neki mali servis pa je sračunao sve zajedno :)
daj neke slike e60ke :D Koji motor, koja oprema ?

@smg

na momente je radio kako treba onaj normalan njegov rad, a onda se pojavi užasan zvuk kao da radi na tri klipa i tako malo radi dobro malo se čuje. Mislio sam da je nešto sa radilicom, baš me dobro uplašio :D
Imam snimak, ne znam kako bih ga poslao ovde :)
 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Igor_NS said:

@dulebp

ne znam tačno koliko je samo to bilo, isto sam radio uz neki mali servis pa je sračunao sve zajedno :)
daj neke slike e60ke :D Koji motor, koja oprema ?
 

Ma smor mi sto slike ne mogu direktno da se ubacuju, nego mora postimage i slicno...ne znam kako niko do sada nije to unapredio, na drugim forumima moze direkt sa mob slika. 

Inace e60 2007. 520d 150ks, individual paket. 

Ja sam inace remenicu promenio cim sam uzeo auto, da se ne razmisljam, imala neke male pukotinice po gumi, pa da ne rizikujem koliko ce km jos to izdrzati, neko drugi bi to sigurno vozio jos dosta, al sta ces, bolest. :)

Edited by dulebp
Link to post
Share on other sites

Drugacija geometrija turba i noviji motor povlaci bolje, a nije on tolko tezi kolko je veci. Super autic. Dule ti si se bas upgrade-ovo. Cestitam. Zovi mene i Marka na pivo kad si u NS da i sirotinja vidi E60 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hvala. :)

Kao sto kolega rece, noviji je to motor, trebalo bi da je isti kao 163ks, samo softverski ustrojen. Ide lepo, samo po osecaju mislis da e46 ide bolje, ali dok ne pogledas kazaljku. Inace skroz druga filozofija auta.

Ma i ovo je staro i skoro sirotinjska verzija, al za bolje i mladje nemamo jos...mislim ne zalim se. :)
A pivo uvek moze, kad budem u Ns na vikend i ukaze se prilika, javljam se. ;)

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Drugacija geometrija turba i noviji motor povlaci bolje, a nije on tolko tezi kolko je veci. Super autic. Dule ti si se bas upgrade-ovo. Cestitam. Zovi mene i Marka na pivo kad si u NS da i sirotinja vidi E60 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za vikend bi trebalo da sam u Ns. Tako da se javljam. :)@Igor_NS

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Prvo čitanje teme na forumu o e46 modelu i odma' na komšiluk pa još i na bombonu :D

Baš je lepo očuvan primerak, stvarno je milina gledati slike.

Ima li ga još uvek na oglasima ili je promenio vlasnika?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Pozdrav komsija, dobrodosao na forum :) nisam bio aktivan pa tek sada vidim da se pisalo u temi :D
Hvala, trudim se da ga fino odrzavam i sredjujem pomalo :D


Bio je na oglasima jedno vreme ali sam se predomislio ipak, dok se ne bude imalo sredstava za neki e60 kotrljamo ovaj koji stvarno lepo sluzi :) Ja sam prvi vlasnik u Srbiji ove e46.
Vracen letnji set sredinom marta, evo neke slike, dosadno ovih dana pa se licka i sredjuje redovno.

Ono sto je u planu da se uradi je napred malo da se spusti, nekako je previse visoko, nazad ok  ali napred moram opruge menjati. Ako neko ima da prodaje neki eibach pro kit  H&R ili neke slicne neka javi :D Takodje voleo bih zadnje felne malo da izbacim, neki distancer 15mm mislim da  bi bilo lepse dosta, trazim i neki lep nastavak auspuha dupli, mada ni ovaj mu ne stoji lose, zao mi da secem branik za dupli tako da nisam jos uvek nista definitivno odlucio.

mpac1.jpg

mpac2.jpg

mpac3.jpg

mpac4.jpg

mpac5.jpg
 

Link to post
Share on other sites

Odlicna trojka...vidi se da je u dobrim rukama. :) Za distance izmeri dobro, da mu ne bude puno 15mm.
Ja bih jos gril promenio, tj makar samo srednji deo(resetke) u crno odradio, posto su ti sve lajsne crne, nemas hroma nigde. Ili komplet gril u crnu sjaj, mislim da bi mu leglo super.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Hvala Dule 😀 sutra bacam neke slike enterijera danas se radilo na ful sređivanju istog 😀

Za taj prednji gril isto ne mogu da prelomim, nešto bih tu menjao a nzn opet, prvo je bio plan da ide mat crni, ali mislim da bi onda previše zatvorio taj prednji deo, ne bi toliko dolazili do izražaja kao ovi hrom, a nekako su ti grilovi zaštitni znak bmw-a 😀 opet hrom nema ništa da prati priču nema još neki detalj pa tako ništa i ne diram po tom pitanju 😀Mozda probati to da samo resetke idu u crno a okvir da ostane hrom 🤔

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites

Enterijer sređen, usisano sve detaljno, prebrisano, i posle kožni delovi enterijera premazani sredstvom armoral, pokazalo se kao dosta dobro, preporuka :D
Bilo je vreme za mali servis pa sam i to rešio pre neki dan, pređenih 13.000km obično radim na 10 ali nisam nikako mogao da se uskladim za termin kod majstora pa sam prebacio za 3k :D Bez obzira sve ok nije spustio nivo ulja :) sipan castrol 5w40 kao i ranije, pored servisa zamenjen je i nosač auspuha, sad je auto bez greške samo gas :D  Sipano i gorivo za 148rsd na molu gde stalno sipam, za mesec dana je pala cena 22rsd po litru za ovaj aditivirani dizel.

5b4giWp.jpg

AOVC7K5.jpg   UszCN9d.jpg

        q4THyAW.jpg     1mcBrzm.jpg

       E4ZAuU7.jpg    bLzpXV8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites