Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je baš kod svih izgrebano i zato je teško naći polovnu da valja😀 Ako neko ima da ponudi neka piše u inbox 😀

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites

I kod mene je to izgrebano ... moram da se nakanim da skinem to i ismirglam dobro ... ja bi probao sa tim plasti dipom (mada mislim da ce i to da se ogrebe ...

Link to post
Share on other sites
Imam ja na prodaju tu pikslu iz mog auta, farbana u sapphire black metallic boji. 
Meni je na novom u dobrom stanju, nigde se nije guma skinula.
Koliko? Moze neka slika?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zuta lampica ulja sija na 10 sekundi posle paljenja auta, zatim se ugasi i posle je ne pali vise, nivo ulja sve okej. Sta moze biti, senzor na karteru ili nesto drugo?

Link to post
Share on other sites

Imas kineski 1500 dindzi al on laze komp pa ti ne izbacuje al te nece upozoriti ne daj boze ako zatreba, hella senzor oko 5500 do 7000 kosta zavisi kako gde :) Tako da kao sto brat Nismo kaze zamenis to na zameni ulja i miran si :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Imas kineski 1500 dindzi al on laze komp pa ti ne izbacuje al te nece upozoriti ne daj boze ako zatreba, hella senzor oko 5500 do 7000 kosta zavisi kako gde :) Tako da kao sto brat Nismo kaze zamenis to na zameni ulja i miran si :)

Nemoj samo kao ja da ga kupis i zaboravis da zamenis, a sipas novo ulje (lavore i vangle odmah iskljucujem kao varijantu).😆😆😆 Vratio sam ga u radnju, a naredna 2-3 menjanja ulja sam zaboravio da ga kupim, posle odustao i prodao auto, nadam se da je novi vlasnik zamenio. 🤫

Link to post
Share on other sites

hvala ekipa :) 

cuo sam se i  sa majstorom, rece da ne diram nista, nema zamenski koji radi posao, svima je rok trajanja kratak... ali na sledecem malom servisu cu ipak zameniti

Link to post
Share on other sites

Kako nema koji radi posao? Ta hella sto sam ti rekao radi posao bez greske drugaru evo druga godina buraz, vek mu je bio do eto tvojih 300k+ kolko imas na autu verovatno kao i ja sto je po meni sasvim ok :) Samo ti to zameni i nemas brige 

Link to post
Share on other sites

Ja stavio neki nov zamenski, i odmah brljao a cifra bila oko 6-7k(majstor porucivao) Zaboravio sam koja marka, seticu se valjda mozda neka japanska marka, al nije bila Hella. Kupio oem polovan i stavio, odmah sve super, nikakav problem.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Promenjen mehanizam poluge brisača, i kad sam već to radio uzmem i nove metlice. Izbor je pao na Bosh AeroTwin, dvoumio sam se izmedju njih i SWF :) Valjda će biti ok ove bosh :)
Inače autić se vozi i služi super, od 20.aprila skoro 10.000km pređenih bez ikakvih problema, samo gas :D


bosh1.jpg

bosh-2.jpg

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Igor_NS said:

Promenjen mehanizam poluge brisača, i kad sam već to radio uzmem i nove metlice. Izbor je pao na Bosh AeroTwin, dvoumio sam se izmedju njih i SWF :) Valjda će biti ok ove bosh :)
Inače autić se vozi i služi super, od 20.aprila skoro 10.000km pređenih bez ikakvih problema, samo gas :D


bosh1.jpg

bosh-2.jpg

Uzeo i ja za mog keca, super su, nenormalno tihe, al evo posle 3 meseca na 2 mesta malko nisu bas dobre :/ 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, njegovawisost said:

Uzeo i ja za mog keca, super su, nenormalno tihe, al evo posle 3 meseca na 2 mesta malko nisu bas dobre :/ 

Koristim ih vec 6 meseci bez problema, to sto ti na dva mesta prave problem nije metlica nego prasina, uzmi krpu i ocisti brisace detaljno i neces imati problema.

Link to post
Share on other sites