Recommended Posts

zakace svi dijagnostiku i svi urade nesto al niko to da je ugasi da se ne pali vise, on i dalje izbacuje greske koje sam naveo na pocetku i to je to. isao sam i da softverski ugase check da makar ne gori ali i to je neuspesno

Link to post
Share on other sites
On 10/13/2016 at 9:19 AM, 777.boban said:

DA ti nevalja senzor radilice ne bi upalio auto

Nekada se neke cudne stvari desavaju. Kod mene na 316i e46 smo skinuli senzor radilice i tako upalili auto bez senzora i radio je dok ga nismo ugasili da ne izbaci svo ulje. To kad se desavalo, tu pored mene je bio Misko iz BMW Klinik i Babic iz BMW kluba Sabac i nije nam bilo jasno sta se desava. Ja nemam toliko iskustva, ali oni svakako imaju. Kao sto rekoh, neke cudne stvari. (I onda je mrmot zavio cokoladu).

Link to post
Share on other sites

MOze da upali jer dobija podatak o broju obrtaja sa bregaste,ali to nisu tacna ocitavanja polozaja za paljenje pa auto ne radi lepo,zbog toga i ima 2 senzora da bi mogao da vozis auto do prvog servisa,i meni je m50 sa siemens strujom palio na senzor bregaste ali nije lepo radio.

Jednostavno je kod novijih vozila,zakacis diagnostiku i lepo sve pise i zamenis sta nevalja.Ako diagnostika kaze da nevalja senzor kupis drugi i menjas.

Na starijim modelima je igra bez granica,iskljucujes senzor po senzor palis gasis,ali na novijima je pesma sas pravom diagnostikom.

Link to post
Share on other sites