angel eyes (pitanja,preporuke,utisci)


Recommended Posts

ajde pisite.a moze i slike,kompleta samih a i posle ugradnje (ko je nedavno stavljao) gde ste kupovali (ime prodavnice,prodavca,oglas),koje modele/varijante,kako vam se cine,da li ste zadovoljni itd?
koji je precnik prstenova za e36?hocu konacno to da odradim a ne mogu da odlucim sta da odaberem,i po izgledu i po kvalitetu.. jedino sto znam jeste da sam se odlucio za ccfl

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, E36 ///M said:

ajde pisite.a moze i slike,kompleta samih a i posle ugradnje (ko je nedavno stavljao) gde ste kupovali (ime prodavnice,prodavca,oglas),koje modele/varijante,kako vam se cine,da li ste zadovoljni itd?
koji je precnik prstenova za e36?hocu konacno to da odradim a ne mogu da odlucim sta da odaberem,i po izgledu i po kvalitetu.. jedino sto znam jeste da sam se odlucio za ccfl

http://www.ns-tuning.com/bmw_e36_farovi.html

Link to post
Share on other sites

Bio je 50e (cob) tu pre 2 god kad sam ja uzeo i evo do dan danas nisam imao nikakvih problema a presle su blizu 40 000km ukljucene :D

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 1.10.2016. at 5:45 PM, DEJAN74 said:

hvala na ponudi dejane,ali ipak ne bih da menjam fabricke farove vec samo da ubacim prstenove.

On 1.10.2016. at 9:35 PM, CasperBg82 said:

Imas ccfl i cob angel eyes, kucaj na google ili youtube pa pogledaj koji ti se vise svidjaju

Kad kupujes trazis samo da su za e36, ne moras da znas precnik :)

http://www.kupujemprodajem.com/BMW-Angel-eyes-prstenovi-28776754-oglas.htm

 

citao sam na netu nesto kao da navodno u zkw faru (koji ja imam) prsten ne uspeva da svetli celim obrucem,tj da budem precizniji on svetli ali se ne vidi lepo u donjem delu,posto su farovi valjda vise elipsastog izgeda a ne okrugog.zato pitam za dimenzije.pa da li bi eventualno mogao da se ubaci neki drugi prsten mozda,namenjen za neke druge modele.
uglavnom,ovi sa ovog oglasa (2-3 slika) su ti odgovarajuci za e36 (po izgledu)?

On 1.10.2016. at 11:03 PM, Sutlandjanin said:

ma uzmi cob sad nije skup toliko...mislim da je 35-40e u city pro car beograd

ma nije problem dal je skup ili nije,ne svidja mi se kod COBa to sto previse jako svetli,bar za moj ukus.a i sto se,dok su iskljuceni vide u zutoj boji :)

On 1.10.2016. at 11:07 PM, Dzoni said:

Bio je 50e (cob) tu pre 2 god kad sam ja uzeo i evo do dan danas nisam imao nikakvih problema a presle su blizu 40 000km ukljucene :D

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

i sad su oko 50e COB i 30-35e CCFL

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Goran032 said:

Ja sam vise za COB, mozes da ih koristis kao dnevno svetlo, i planiram da ih ugradim u neko skorije vreme, tako da mi je ova tema dobrodosla. :) 

ma opusteno cu i ove koristiti u te svrhe ;)

46 minutes ago, StunterSM said:

CCFL mnogo bolje izgleda meni, vuce na fabriku. COB sabija, ko sta vise voli 

tako je brate

44 minutes ago, Paun_e36 said:

131mm sva 4 prstena,ja stavio one sto menjaju boje,sija bruka


ma jok,ovo mi se ne svidja zbog tih led lampica zutih sto se vide jos vise,dok ne svetle.
 

evo ovaj klip sve objasnjava.vec vidjen

Link to post
Share on other sites

NHF, ali vecina ovih naknadnih ugradnji ne lici bukvalno ni na sta :(

Kao da je ciga iz Beca (i to iz 90-ih) nakitio svoju mecku. Blagi uzas.

 

Matori BMW-i su jako lepi i treba voditi racuna da se ne nagrde bezveze. Lepo je sredjivati auto, ali treba imati mere, pa ne preci na "tamnu" stranu :)

Link to post
Share on other sites