E32,E34,E36


Recommended Posts

Kada je rec o nekim starijim  modelima,ne mogu,a da ne izdvojim ova 3. Naravno ni ostali ne zaostaju previse,ali gotovo da je nemoguce odluciti se za jedan,te se nadam da ce mi saveti forumasa pomoci. Svaki od gore navedenih ima nesto sto odabir ne cini ni malo jednostavnim. Konkretno se dvoumim izmedju E32 730,E34 525 i E36 325.

Ima neko neku ideju?

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, BMW_E30 said:

I ja sam najpre za E34, pa E32 i na kraju E36 :)

Pre neki dan sam prodao E30 325 ix,nije to auto o kom sam mastao,ali sticajem okolnosti je dospeo u moj posed. Moram reci da me je i vise nego odusevio,jedina mana je bila  ta sto kad pomerim sediste nema dovoljno prostora na zadnjoj klupi. I dlaje nisam odklonio dilemu koji od ova 3 :)

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Goran032 said:

Ako ti je bitan prostor nazad onda zaobidji e36. Nema ni u njemu toliko mesta nazad kad se povuče sedište. :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

NIje meni bitan,koliko onom ko sedi pozadi :) CIni se da je 36-ica nesto prostranija pozadi od 30-ice,ili gresim?

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, vozdovac said:

Smem li da pitam kako si dosao do toga,cini se da si unapred imao spreman odgovor :)

MHm... 32 ces tesko naci u dobrom stanju inace bi 32 bila preporuka. M30 je trom iako po meni jedan od najlepsih zvukova sestaka (12v)
36 je mali auto i uglavnom truo i cim vidis trulju na jednom mestu znaj da je truo od patosa do plafona :D naravno da je zbog tezine zanimljiviji za voznju i od 32 i od 34

ali 34 ti je kompromis. 24v i193ks sasvim dovoljno da se zabavis u voznji a opet imas velik udoban i konfran auto za razliku od 36 :)

moje skromno subjektivno misljenje... meni je i e38 knap... il bi bio taman - ovo nek ti bude reper cisto da znas kako ja posmatram auto

Link to post
Share on other sites

Ciji je ovo auto? Kod nas sve krsevi, jedva da se mogu nazvati automobilom. Tesko ces naci kod nas dobar auto, a da ima opremu takodje lepu. Mislim na bilo koji od ta 3 modela. Nemoj se zaludjivati sa slikama sa neta, malo je nerealno za nase uslove. Govorim ti da dobar auto( bilo koji od ta 3 modela) laganica prelazi cifru od 5000e i jos lakse se blizi cifri od 10.000e

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Markiša said:

MHm... 32 ces tesko naci u dobrom stanju inace bi 32 bila preporuka. M30 je trom iako po meni jedan od najlepsih zvukova sestaka (12v)
36 je mali auto i uglavnom truo i cim vidis trulju na jednom mestu znaj da je truo od patosa do plafona :D naravno da je zbog tezine zanimljiviji za voznju i od 32 i od 34

ali 34 ti je kompromis. 24v i193ks sasvim dovoljno da se zabavis u voznji a opet imas velik udoban i konfran auto za razliku od 36 :)

moje skromno subjektivno misljenje... meni je i e38 knap... il bi bio taman - ovo nek ti bude reper cisto da znas kako ja posmatram auto

Bila je relativno skoro jedna 32-ka u Novom Pazaru,al mi promace. 38-ica je takodje zanimljiv,ali nije model koji bih sredjivao. Mislim da su argumenti i vise nego opravdani,34-ka u blagoj prednosti :)

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, StunterSM said:

Ciji je ovo auto? Kod nas sve krsevi, jedva da se mogu nazvati automobilom. Tesko ces naci kod nas dobar auto, a da ima opremu takodje lepu. Mislim na bilo koji od ta 3 modela. Nemoj se zaludjivati sa slikama sa neta, malo je nerealno za nase uslove. Govorim ti da dobar auto( bilo koji od ta 3 modela) laganica prelazi cifru od 5000e i jos lakse se blizi cifri od 10.000e

To me najvise i brine,kod nas se to arci do iznemoglosti,tesko je ujedno naci koliko toliko pristojan primerak sa nekom bogatijom opremom. Ja sam recimo prodao E30 325 ix 1986 pre neki dan za 1400 eur,ful oprema i to sam spustio cenu zbog transporta. Ovde kod nas pitanje koliko bih dobio,verujem ne vise od 800.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

e34 m50b25

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...