Recommended Posts

Primjetio sam problem sa sijalicama i to danas.U autu je eka izvedba sa puno led sijalica ispod nogu i iza zadnjeg sjedista i svugdje ih ima... kada izlazim iz auta pale se sva svjetla i to i ova na vratima naknadno stavljena, i sijalice rade sve dok se auto ne zakljuca onda se polako ugase. Isto tako i kad otkljucavam auto sve se upale i rade sve dok ne upalim auto.danas sam skonto da rade kratko samo se upale na 2 sec sve zatrepere i pogase se a nekad uopste ni tako znaci nista ne radi. Gdje bi to mogao biti problem i sta da radim?

unaprijed hvala i pozdrav svim clanovima! :)

Link to post
Share on other sites

ako se sve tako ponasaju problem je u napajanju,a ako samo pojedine onda su led sijalice crkle ilibtajbpanel ako su led panelinpostavljani,stavi umesto bilo koje led klasicnusijalicy gde je zgodno pa probaj dali ona normalno radi

Link to post
Share on other sites

Nisu pocrkale sijalice. Evo danas ulazim u auto i ne rade i sada kad sam izlazio rade sve i na kljuc kad se otkljuca. A vjerujem da opet sad nece raditi kad opet budem otkljucavao... negdje ima prekid ili nesto. Da li bi ona dijagnostika pokazala u cemu je greska?

Link to post
Share on other sites