Recommended Posts

Evo ovako narode ! :)  novi sam na forumu pa bih ponesto zelio i naucit oko tih BMW ljubimaca.. Naime zanima me, na sto sve treba paziti kada se kupuje polovan auto, koliko dodje odrzavanje takvog vozila , na sto bih trebao obratiti pozornost pri odrzavanju, cijene, vrste motora, interijer, exterijer, sve moguce sto mislite da je vazno molio bih vas da mi napisete :)  naravno ako nije neka frka. Inace obozavam BMW-e ali ih ljudi blate radi raznoraznih stvari kao sto je zadnja vuca, odrzavanja i te pi**e materine, msm vi ste majstori pa znate, e sad ja zelim naucit sto vise da znam prepoznat dobru "masinu" kada budem kupovao, i naravno zelio bih znat jesu li pretpostavke istina ili samo sranja koja ljudi pisu kad im je dosadno. Eo nadam se da nisam smorio samo zelim bit upucen u sve to. :DPoslat cu vam video kasnije koji opisuje kao sve mane BMW e46-ice pa cete valjda razumijeti moju brigu. Kasnije vam dopisem ako se jos cega sjetim :) . Da se unaprijed zahvalim :)  Inace zanima me sve sto se tice e46-ice :D Hvala jos jednom :) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...