Kupovina 320d 2001-2005 Saveti?


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bih i pasata zaobisao i uzeo hondu akord na tvom mestu benzinca :) sad ne kostaju mnogo izgleda lepo, nije kvarljiv, imao sam 2.4 type S, za godinu ipo koliko sam ga imao nista nisam ulozio sem malog servisa i plocica. taj pasat uopste nije jeftin za odrzavanje koliko sam nacuo

Link to post
Share on other sites

Mi sa psihijatrije od vas normalnih ne mozemo da zivimo. Lupas ko Maksim po diviziji od prvog posta, ne znas sta hoces, bmw si video samo na slikama. Na kraju krajeva pogresio si adresu, tebi treba vw forum. Cudi me da te admin vec nije blokirao. Gde si doktore kad si najpotrebniji...Pitanje je da li imas i vozacku dozvolu...

Link to post
Share on other sites

И шта си видео,шта је BMW? Зовеш преко телефона колико може да ти спусти цену да  би дошао да гледаш кола,добро је да ти није спустио слушалицу! Колико имаш година? Мени делује да немаш више од 16!? Људи су ти се понудили да ти помогну било колико а погледај тебе правиш се паметан!!!

Link to post
Share on other sites

Nemam zivaca da se dopisujem ovde i da odgovaram na provokacije nekih clanova kao sto je npr Dredger..Dosao sam lepo da pitam sta je 2.0d 150ks i postavio nesto od mogucih kupovina da vidim savete za taj motor tih godista i eventualno stanje auta. Opet kazem hvala vam ljudi i pozdrav..

Link to post
Share on other sites

Batali vw. Ako ti se svidja e46 onda ga i kupi. Neces imati auto u koji nema ulaganja i koji se nece kvariti,tako nesto ne postoji. Ja imam 320d karavana automatik i svaki mesec imam neki trosak na njega,retko zbog kvara,ali meni se on svidja i volim taj auto. Vw svaka šuša vozi...bmw je bmw. Za te pare mozes nadji salonski primerak primerak jer ako si video vec i za 3500 ih ima ali realno sve ispod 4500-5000ne vredi ni gledati. Moj savet je da ne odustanes od svoje zelje da kupis bmw

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kada malo bolje razmislim,a vec imas keš,pa što brate nebi otišao preko i kupio 46icu kakvu hoces.Kad platis carinu,registraciju,servis izace te i jeftinije...Malo dupe vidi puta,a imas stvarno extra placeva a mozes direkt i od vlasnika da uzmes.Vidis jbg nesto blize,sednes u bus 2-3 dana i doteras ga na tockovima.

Kontam da iovako narednih par nedelja neces uzeti auto,pa eto mozda i o ovoj opciji da razmislis.

Ja licno da imam keš tako bi uradio.

Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam i o tome..imam drugara/poznanika koji dovozi automobile trazi mi 250e da mi doveze plus troskovi goriva i vinjete..dzab dzabe..Al opet nije to to kad ja vidim automobil..Imam rodbine i imam kuma u Minhenu tako da ako uskoro ne nadjem nesto sto zadovoljava moje "hirove" verivatno cu planirati put za germaniju :) ali sto busom u dvoristu mi 3 auta ali nijedan licno moj..zato kazem ovo mi je prvi licno moj automobil..(uskoro nece biti svadje sa burazerom caletom i dedom) :D

 

P.S  26 godina mi je sa 16god sam dobio rozu dozvolu na A i samo dopisana B koja vazi jos godinu/dve i necu da je menjam :D Morao sam da prosvetlim neke radoznale..

Link to post
Share on other sites

Necu lagati da nisam trazio i tamo e46-cu ali kad sam video cene lepih po mom ukusu..od 5000e pa na gore..I uvek se pitam gde kupuju ovi sto doteraju u srb..pa sam zakljucio ili da su bili havarisani kao sto moj poznanik koji zivi u dortmundu i kupuje samo havarije namesta ili rastura u delove pa prodaje uzima ozbiljnu lovu na tome.. ili su kupovali na veliko i preko aukcijskih kuca..

Sad se verovatno pitate zasto njega nisam angazovao..pa pitao sam ga ali uvek nadje i salje neke krseve a ja kad nadjem ili je jako daleko ili je preskup..To je ono oko cega se vrti cela prica i svestan sam toga da mnogo trazim ali tako je i ne mogu protiv sebe.

Ovde na forum sam dosao da cujem od vlasnika bmw-a sta je to bmw 2.0 110kw u odnosu na 1.9tdi ili npr hdi mada nema nijedan hdi model koji bi kupio al opet kroz price sam cuo da je i to jako dobar motor kao i u ruzne alfe /fiata jtd.. Gledam da kupim sto lepsi auto sa sto kvalitetnijim motorom.. bmw je daleko lepsi od svih automobila koje mogu da priustim sebi ali tu mi sumnju budi taj famozni bmw-ov motor.. mozda sam nekoga uvredio mozda me je neko pogresno shvatio ali sve u svemu to je to..

Link to post
Share on other sites

Za taj bmw sam pregovarao sa covekom uvezao ga je iz holandije nema servisnu bla bla...Zvao sam rano ujutro oko 8 i imao sam u planu odma da idem po njega ako se dogovorimo oko cene ali bezuspesno 6000e ... odma je kukao da ne moze nize samo nesto malo jel je samo za zmigavce preko dao 40e kad sam to cuo nekako mi se nije ni kupovao..sta ima da kupujes zmigavce i diras auto ako ga nisi za sebe kupio i onda da govoris kako si skupo platio zmigavce...

Cenu nekako formiram na osnovu bmw-a u m paketu koji je prodao clan foruma a koji je po meni izuzetan sem felni koje mi se ne svidjaju zadovoljan bi bio i sa celicnim samo da je auto ok..

Link to post
Share on other sites

Znam jeste malo skakljivo i nepristojno odma spustati cenu telefonom ali volim da znam na cemu sam da ne prelazim 150-200km bez veze..ako mi preko telefona kaze to je ta cena pa kad dodjem i svidi mi se ja vadim te pare nema vise cenkanja mogu mu reci vidi pukao ti je blok vidi se radilica opet bih postovao cenu koju sam se dogovorio telefonom ali naravno onda ne bih kupio auto..

Jel ako on preko telefona kaze 6000 ja kazem ok doci cu da ga vidim zna da je blizu prodaje a 6000 mi je puno za tu e46 nzm mozda i gresim..

Link to post
Share on other sites

Kao sto rekose gore od tdi motora valjda 1,9 PD  do 130ks, noviji 1,9 105ks su PRESLABI za passat b6 koji je smece od auta sa tim motorom a jos vece smece sa 2,0 tdi.

Bolje kupi pasata 5.5 ili Audi B6 1.9 ako si vec odustao od e46. Zaobidji Pasat b6 to nema veze sa pasatom, motor mu stoji popreko kao na golfu

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 777.boban said:

Ne bih da potcenjujem, ali 5000-6000e za e46 nikada ne bih dao,pa moze da bude u neznam kakvom paketu.

Pa ima e90 da se kupi u te pare :)

То и ја говорим,за 6500 има коректан е90

 

Link to post
Share on other sites

Pa ima e90 u skoro klot opremi. Da ne pričam kako je to najveći promašaj BMW-a. O kvalitetu materijala da ne pričam. Još manje o centralnoj konzoli bez navigacije koja izgleda kao daska iz kuhinje. Naravno ukusi su različiti, ja taj auto ne bih nikad u životu kupio.

Link to post
Share on other sites