Kupovina 320d 2001-2005 Saveti?


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Em meni se taj ne svidja..  Bio sam i ovog da vidim ali vlasnik kao da nije hteo da ga prodaje samo cuti sumnjicav mi mnogo..a ispod haube mastan mnogo oko cepa kao da mu trosi ulje pa stalno dosipa...i kaze jedan lezaj na kardanu nije ok...  

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9105833/bmw-320-318-m-paket-2

 

P.S ovo je 318d nzm kolika je razlika u kvalitetu konji me ne zanimaju!

Link to post
Share on other sites

Moj neki savjet ako si vec zagrijan za 2.0d uzmi onda 520d e39 zato sto ces proci jeftinije i dobit dobar auto razlika izmedju 3 i 5 je nebo i zemlja

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kupe mi je najlepsi ali treba mi petoro vrata... :)

Ne znam glava mi puca....nacitao sam se svega i svaceg i zakljucio da je 110kw u 2.0d najbolji dok je 136ks najlosiji ali mu je isti motor kao i kod 116ks u 318d zato sam i od toga odustao pa sad trazim samo 320d 110kw...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SSloba said:

Imali ga negde u oglasima? Veoma mi je bitan izgled automobila..nasao sam primerke i sa 110k  km - 150k km ali nisu po mom ukusu...

066123646 Dragan se zove http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9298964/bmw-320-d-restajling

Prava kilometraza je na autu,znam jer sam ga odrzavao,zamenjen je separator,sva ulja i filteri,covek je letos isao sa njimu grcku,auto je bez greske,jedino sto znam je da treba granicnik vozacevih vrata da se zameni.

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ces ti tako da se zajebes i da kupis neku mačku u džaku samo zbog svojih nazovi kriterijuma,a pola mana ne vidis na svim ovim linkovima koje si postavio.Srecna kupovina

Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam cemu to?? :D evo sve mi je smesno a ustvari jako zalosno..! Pa dosao sam na forum da dobijem koji pamatan savet, da diskusujem malo o automobilu koji me zanima a ovde ludnica jbt..strasno. Mislim da za 5500e mogu da biram bmw 320d a ne da kupujem nesto sto mi se ne svidja...a to sto ti vidis mane ne znam na koju foru imas kuglu?? :D

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, SSloba said:

Ja stvarno ne znam cemu to?? :D evo sve mi je smesno a ustvari jako zalosno..! Pa dosao sam na forum da dobijem koji pamatan savet, da diskusujem malo o automobilu koji me zanima a ovde ludnica jbt..strasno. Mislim da za 5500e mogu da biram bmw 320d a ne da kupujem nesto sto mi se ne svidja...a to sto ti vidis mane ne znam na koju foru imas kuglu?? :D

Covek radi BMW-ove svaki dan i zna znanje

Link to post
Share on other sites

Pa dobro ajde neka jeste tako zasto mi ne pomogne i kaze vidi decko ovaj sivi sto si stavio je takav i takav nije ok to i to nego samo neka lupetanja bez veze...ne znam stvarno bollje da sam cutao i nikog nista nisam ni pitao..

Link to post
Share on other sites

Jest i meni je najlepsi u toj boji bas imamo isti ukus..Videcu ako ne uspem da sklopim dogovor za ovog crnog doci cu u Vrsac da pogledam tog..ako se u medju vremenu ne pojavi nesto meni jos primamljivije...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SSloba said:

Ja stvarno ne znam cemu to?? :D evo sve mi je smesno a ustvari jako zalosno..! Pa dosao sam na forum da dobijem koji pamatan savet, da diskusujem malo o automobilu koji me zanima a ovde ludnica jbt..strasno. Mislim da za 5500e mogu da biram bmw 320d a ne da kupujem nesto sto mi se ne svidja...a to sto ti vidis mane ne znam na koju foru imas kuglu?? :D

Nemam kuglu,na ovom zadnjem je prva mana sto nije 320d nego 318,felne sa e60,zadnji deo mi je sumnjiv,branik je sav kriv i zazori na gepeku nisu dobri,ne treba kugla brate samo oko :)

Oni predhodni su sareni kao papagaji(farbani) a cena 6000e,ali ok ako su cd i tempomat bitni za kupovinu onda ok.

Pregledaj sve to sto ti se cini interesantnim a u povratku iz Vrsca svrati do panceva usput ti je i pogledaj onog sto sam ti rekao,cisto da napravis paralelu.

Link to post
Share on other sites

Jes upravu si i ja sam primetio zazore na gepeku..Ali felne i sve ostalo nisam jel nemam pojma nista oko bmw...Do sad u porodici kad god smo kupovali auta gledali smo da budu sto bolji vizuelno pa smo tek onda isli da gledamo o cemu se radi kakav je motor itd...do sad smo kupili 4 automobila  Fiat/Audi/Audi/Micubichi (nismo se jos zajebali) i nikad nismo imali bmw-a pa ja sad zelim da probam i njega posto mi deluje najkvalitetnije.. a i lepsi mi je od Audia delfina koji je bio u prvom planu..

Link to post
Share on other sites