Online provera servisne istorije


Recommended Posts

Molim moderatore da uklone moj post ako tema vec postoji. Nije mi namera da smisljam toplu vodu :)

Ali... Svakako je korisno znati da na linku www.BMWDecoder.com za svega 3 eu mozete proveriti servisnu istoriju vozila pre kupovine ako je auto odrzavan u ovlascenom sevisu.

Pored datuma poste stoji i kilometraza koju je auto imao prilikom posete, sto moze olaksati (ili otezati) kupovinu. Naravno, iste podatke mozete dobiti i u ovlascenom servisu, ali ovo je konfornije, udobnije... a funkcionise.

Platio sam im 3 eu preko PayPal i kroz nekoliko minuta dobio mail sa pdf fajlom...

Link to post
Share on other sites

Ovlasceni servis ima... Ako ces dalje da pretrazujes i ako imas nekoga da ti to tamo pogleda, a ovi daju datum, predjenu kilometrazu u tom trenutku, tip posete i broj radnih sati ako je nesto radjeno, kao i ime ovlascenog servisa koji radio intervenciju.

Najbitniji podatake je kada je imao poslednju intervenciju u ovlascenom servisu i koju je kilometrazu tada auto imao. Sto moze da znaci nesto, ali ne mora da ista znachi :)

Link to post
Share on other sites

Drugar hteo da kupi mečku. Na satu standardnih 230 000. Kad je proverio preko ovlašćenog servisa, zadnji servis bio na preko 400 000. Pa sad vidi da li vredi ovakva informacija.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ovo poskupelo,gore pise 3e a sad na sajtu 5e :)

nego kako ste placali ovo,ja nemam pojma kako funkcionise,da proverim ja svoj vin history

Link to post
Share on other sites

Nedavno je bilo 3 eu. Ja sam platio preko pay-pal.

Link to post
Share on other sites

znam za sajt zadnjih 2-3godine sigurno,ali nikad nisam provalio ovo za istoriju,doduse nemam taj paypal jebeni tako da mi nevredi

ranije je bio jedini onaj ruski ,za proveru po vin-u

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Danas sam proveravao servisnu istoriju za e91 - 2011. Koji sam nedavno kupio...

Nikoga nisam morao da smaram u ovlašćenom servisu. Link http://www.auto-records.com/ radi i cena provere je nešto preko 6,5 EU. 👍

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, idekius said:

Danas sam proveravao servisnu istoriju za e91 - 2011. Koji sam nedavno kupio...

Nikoga nisam morao da smaram u ovlašćenom servisu. Link http://www.auto-records.com/ radi i cena provere je nešto preko 6,5 EU. 👍

I kako si zadovoljan sa dobijenim informacijama?

Link to post
Share on other sites

Uklapaju se sa servisnom knjigom. Auto je zaista prešao manje od 150.000...

Link to post
Share on other sites