Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 hour ago, duje96 said:

struja je također ista?

Da,glavni vodovi,mozda neki davac treba prevezati,ne secam se najbolje ja sam ubacivao 318 m43 u auto u kojem je bio IS,samo sam udzekao motornu instalaciju na dzek i sve je radilo.Jedino ako imas ews(imobilajzer) to ces morati da preskocis.

Link to post
Share on other sites

A jel zna neko dali je moguce ubaciti u e39 recimo 2.0 motor umesto 2.2,imam ceo auto 2.0 ali ne moze da se carini,kako ide sa papirima kasnije,jel moguce regularno ga registrovati

Link to post
Share on other sites

da moze ali da rodis mecku dok dobijes sve potrebne papire,uverenja i potvrde,uz sve to sve to kosta i pitanje na kraju koji ce auto proci zavrsni atewt jer traze da sve bude u fabrickom stanju.mada kome je fetis seksanje po salterima samo napred,a da je neki vredan auto pa da se covek i zeza 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, StunterSM said:

Moze da se upise ako taj motor postoji fabricki u e39 sasiji. Molim bez pogresnih informacija

cekam odgovor direktno iz mup-a,pa cu videti,mislim da mi je drugar to radio i da traze atest samo ako se prelazi na vecu kubikazu,nisam jos siguran a drugar u Svedskoj pa ne mogu da ga pitam

Link to post
Share on other sites
On 9.1.2017. at 10:33 AM, DEJAN74 said:

A jel zna neko dali je moguce ubaciti u e39 recimo 2.0 motor umesto 2.2,imam ceo auto 2.0 ali ne moze da se carini,kako ide sa papirima kasnije,jel moguce regularno ga registrovati

Taj 2.0 ako je sa 6 , ne gadja se mehanicki sa m54, mislim da ne moze.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Shy said:

Taj 2.0 ako je sa 6 , ne gadja se mehanicki sa m54, mislim da ne moze.

Ako je m52tu sve se gadja

AKo je m52 onda se gadja mehanicki ali struja je problem(ali i to se resava)

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, DEJAN74 said:

moze da se ubaci i upise bilo koji motor koji je fabricki isao u e39,to je podatak vazeci

MOze,ali dok to sve pozavrsavas useres se sebi u zivot,mozda je stunter to resio bez problema ali veruj da mozes da imas ozbiljnih problema sa papirima i da nista ne uradis.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, 777.boban said:

MOze,ali dok to sve pozavrsavas useres se sebi u zivot,mozda je stunter to resio bez problema ali veruj da mozes da imas ozbiljnih problema sa papirima i da nista ne uradis.

naravno,zivimo u drzavi gde ni ono sto su ti odobrili ne mora da znaci da ce uspeti,na kraju krajeva drzava ti garantuje platu a ne da ti,sve je moguce u banana republikama ali sta da radimo

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre par godina bio voljan da uguram u e46 neki poveci motor starije generacije npr, jer ih je bilo u ponudi i dobri su itd.

A onda mi moj majstor kaze "ima mnogo posla oko struje, necu to da radim", a Boban mi kaze "ne gadjaju se mehanicki, ne mogu to da radim" 

, a neko cetvrti kaze kaze ne moze to u e46.

Ajde sad neka mi neko kaze da li moze ili ne moze to fizicki da se uradi ili ljudi ne zele to da rade.

 

Link to post
Share on other sites