Recommended Posts

47 minutes ago, Shy said:

Ja sam pre par godina bio voljan da uguram u e46 neki poveci motor starije generacije npr, jer ih je bilo u ponudi i dobri su itd.

A onda mi moj majstor kaze "ima mnogo posla oko struje, necu to da radim", a Boban mi kaze "ne gadjaju se mehanicki, ne mogu to da radim" 

, a neko cetvrti kaze kaze ne moze to u e46.

Ajde sad neka mi neko kaze da li moze ili ne moze to fizicki da se uradi ili ljudi ne zele to da rade.

 

Sta hoces da ubacis gde?

Link to post
Share on other sites

m54 skup? Neke stavove stvarno ne mogu da razumem??? Kick prodaje 3.0i komplet za 800-900e sta je tu skupo ako covek zeli malo zabave PLUG & PLAY
cak koliko sam skontao i m30 u e46 se spominja?????????????? 
apsurdno je komentarisati koliko bi kostalo da se m30 ili m20 ubaci u e46?????

 

Ineresantno shvatanje situacije... 100 ljudi 100 cudi......

Link to post
Share on other sites

komplet ispod haube 900, a menjac jos 500, mozda mora i kardan dif poluosvine, auspusi, da ga doteram iz Lesovca 350 km gore, ne mogu toliko da se otvotim.

Kontao sam, ovi starci su pola cene od m54 i imas nesto ludoo sto nema niko.

Ne moze, ok, samo pitam ljude koji znaju nesto..

Link to post
Share on other sites

Ko te zeza, ja znam koliko kosta ta egzibicija sa m54.

Moj auto je sad ok, i vozim ga svaki dan.

Postavljena je tema, samo pitam ljude koji znaju nesto za razliku od mene, da li je moguce da ide stariji motor unutra.

Ja sam mogao da dam pare za sve i da posle saznam da to ne moze da ide unutra, sva sreca pa nisam.

Nemam para da registrujem veliki auto, i ovo sve je na misice.

Link to post
Share on other sites

Mislis da je sa m30 jeftinije? Pa ti druze neces imati para za benzin u m30 da sipas ako ga i stavis. Moci ces samo da ga gledas. Bez provokacije ti pisem. Obican servis malo veci na bilo kom bmwu prelazi cifre prosecne mesecne plate  u Srbiji( one po Vucicu)

Link to post
Share on other sites

Ma niko to nije hteo da mi radi, to je problem. Posle nadjem m54 kod nekih burazera na Zvezdari, oko 2000 trebalo da mi izadje sve, pa onaj brat koji radi struju naravno, otkaze poso. 

Sad imam malu bebu i sve to ide malo teze.. A sto se potrosnje tice, moze samo da trosi duplo nego sad. A sto se servisa tice, mislim da je mnoogo jeftiniji za starca.

Izvinite sto se oduzilo, nije mi bila namera.

Link to post
Share on other sites