Recommended Posts

Vec dugo koristim iGO primo. I dalje koristim instalaciju jos iz 2015-te ( 9.6.29.601732 Oct 8 2015 ) sa HERE mapama 2016 Q3 i to sljaka O.K.

Videh da su mnogi instarali iGO Nextgen pa sam i ja bas veceras instalirao i probao verziju NEXTGEN ISRAEL 9.18.27.658108 takodje sa HERE mapama 2016 Q3 i cini mi se da radi stabilno.

Ima li neko iskustva sa iGO Nextegen softwerom? Ja ne vidim bas neku razliku. Vredi li uopste prelaziti na njega?

Link to post
Share on other sites

Posle malo nespavanja, cackanja i igranja (umesto da radim nesto pametno :) ), ipak prelazim na iGo Nextgen software... :)

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da budem siguran, mozda jesam istripovao, ali mi se cini da Nextgen trosi manje struje... Moguce je da je aplikacija bolje optimizovana pa da zato manje trosi bateriju. Dobro radi svakako... Ostalo je da namestim jos TTS. Procitah da je srpski jezik uradjen iz slovackog. VocalizerEx-MARA.

Link to post
Share on other sites

Koje mape koristis? Here, ili Tom Tom?

Link to post
Share on other sites

iGO Navigation 9.18.27.682862 (14 Dec 2016)

http://www8.zippyshare.com/v/dmhcXmm6/file.html

Ovo je zvanicna iGO NextGen verzija (nije Israel, Basar, Gift itd.). Da vas ne zbuni sto u nazivu nema "NextGen".

- Raspakovati i folder "iGO_World" prebaciti na internu memoriju (memoriju telefona)

- Zatim uci u folder "Inslall" i instalirati "iGO_Navigation_9.18.27.682862_no.make.sys.apk"

- Pokrenuti aplikaciju, podesiti je pri prvom pokretanju i to je to

 

Unutra su Contrast i HERE mape Srbije i Crne Gore.

U aplikaciji postoji "map_changer" tako da mozete menjati mapu koju zelite:

"TomTom" - aktivne su Contrast mape

"HERE" - aktivne su HERE mape

Link to post
Share on other sites

Jesi li ti postavio TTS? (Mara - Srpski)

Link to post
Share on other sites

Nevenka je "native voice". Mara je nesto drugo: TTS - Text to Speech

Link to post
Share on other sites

Tomu nisam probao... Ne bih bas uzivao da mi se iz navigacije obraca glas naseg predsednika... Smiren, dubok, ravan: -Posle trista metara skrenite desno. Pa gde cete levo? Nismo valjda levicari :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, AcoNik said:

iGO Navigation 9.18.27.682862 (14 Dec 2016)

http://www8.zippyshare.com/v/dmhcXmm6/file.html

Ovo je zvanicna iGO NextGen verzija (nije Israel, Basar, Gift itd.). Da vas ne zbuni sto u nazivu nema "NextGen".

- Raspakovati i folder "iGO_World" prebaciti na internu memoriju (memoriju telefona)

- Zatim uci u folder "Inslall" i instalirati "iGO_Navigation_9.18.27.682862_no.make.sys.apk"

- Pokrenuti aplikaciju, podesiti je pri prvom pokretanju i to je to

 

Unutra su Contrast i HERE mape Srbije i Crne Gore.

U aplikaciji postoji "map_changer" tako da mozete menjati mapu koju zelite:

"TomTom" - aktivne su Contrast mape

"HERE" - aktivne su HERE mape

Jel sigurno to taj link, "This site can't be reached" dobijam kad kliknem....

Link to post
Share on other sites

Radi link... Pogledah i ja.

Link to post
Share on other sites

Ako ti je Android stariji od verzije 4 moguce je da nece...

Link to post
Share on other sites