bmw e46 320 d automatik


Recommended Posts

Neznam kako da opisem problem ali pokusacu.Naime ovih nekoliko dana koji su nam bas smrli koske i posle ovoliko snega i leda kad sam napokon osetio drum pod tockovima moj auto uopste nije isti,skroz polako ubrzava i ako mu papucicu gazim do kraja,mislio sam da je mozda led na putu ali mi se lampica za proklizavanje uopste ne pali danas sam video da nije do lampice vec do samog automobila nece da povuce i bog.Da li je u pitanju protokomer ili nesto sasvim drugo voleo bih da ako je neko imao slican problem moze da objasni o cemu se radi ako li ne onda ide na servis negde u Nis pa sta bude ali problem moram da odklonim.Zaboravio sam da spomenem da mi se i potrosnja goriva drasticno povecala i sve to od kada je prestao da vuce kako treba.

Link to post
Share on other sites

Auto sam vozio normalno svaki dan samo sto nisam mogao normalno da vozim zbog snega i leda znaci polako ubrzavanje i polako kocenje nije stajao ni jedan dan,Filteri su svi zamenjeni letos zajedno sa uljem,turbina mislim da radi e sada nisam ja strucnjak zato i pitam,

Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, marko84 said:

A trebao je da ga unese u kucu i skuva mu caj?

Sent from my E6633 using Tapatalk

mislio sam da li ga je vozio ili ga nije mrdao 20 dana. Kao sto je i odgovorio na moje pitanje. Sigurno nisam aludirao da je trebao da ga ususka negde.

Link to post
Share on other sites

Ledila je nafta, cuo sam od dosta ljudi, odvojio se parafin, mozda je tu problem, dospi mu svezeg goriva pa probaj

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites